Yatak Odanıza Gardırop Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekiyor

0
3776
closet
Kıyafetlerinizi iyi muhafaza etmek ve aradığımızı kolayca bulmak için kullanışlı gardıroplara oldukça ihtiyacımız vardır. Bundan dolayı yatak odanıza mobilya seçerken dikkat etmeniz gereken şeyler vardır.
closet

Yatak Odanıza Mobilya Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Dekorasyonun önemli parçaları olan gardıroplar görünüm yanında kullanışlı Sda olması gerekiyor.
Sade görünüme aldanarak alınan dolaplar kısa süre içinde kullanılamazlar. Kolay yıpranan ve eskimeyen bu mobilyaları seçerken dikkatli olmanız gerekiyor.
İlk olarak gardırop alırken depolama işlevini iyi hesaplamanız gerekiyor. Tek bir gardırop ile alacağımız eşyaları koyacağımızı düşünerek yola çıkmak iyi olacaktır.
Bunun için yeterli olanı değil büyük olanları tercih etmelisiniz ki ileride ek bir dolap ihtiyacınız olamasın.
best closets
Gardırop alırken sadece kıyafet koyacağınızı düşünmemelisiniz. Bunun çorabı, iç çamaşır ve daha bir çok eşyası var, bu yüzden bol çekmeceli bir gardırop işinizi daha iyi görecektir. Gardırop seçerken uzun kıyafetlerin mi, kısaların mı , çok olduğuna dikkat ederek, ona göre bölümleri olanı almalısınız. Askı alanlarının genişlikleri ise önemli bir unsurdur.  Ne kadar çok kıyafet asabilirseniz bu o kadar çok kullanabilirsiniz demektir.
closet design
Alacağınız gardırobun raf genişliği de önemlidir. Katlanmış olarak yan yana iki kıyafet sığacak şekilde rafları olmasına özen göstermelisiniz.
Bazı gardıroplarda pantolonlarınızı asmak için özel alanlar bulunuyor. Seçeceğiniz modelde pantolon için ayrılmış özel bir bölüm olması ve burada pantolon askılarının bulunması pantolonlarınızı uzun bir süre kırışmadan kullanabilmenizi sağlayacaklardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 82 − = 78