Çalışma Masalarında Dekoratif Eşyalar

0
2227
desktop
Evinizde bir çalışma odanız varsa eğer çalışma masası kaçınılmaz oluyor. Masanıza yer vereceğiniz bazı objeler, hem görsel hemde işlevsel açıdan işinize yarayabilir. Bu tip objeler ise çalışma verimizi arttırdığı gibi sizi çalışırken daha çok motive edebilir.
Çalışma masası duvara yaslı ise çalışma masanızın karşısına kağıt tutacakları asarak, not ettiğiniz bu kağıtları buraya asabilirsiniz.
Çalışma masanızın karşısında bulunan duvara tablo yada sevdiğiniz fotoğrafları asabilirsiniz. Asmış olduğunuz bu fotoğraflar sizi çalışırken motivasyonunuzu yükseltebilir.
Ayrıca masanız bir duvara bakıyorsa, bu duvara raflar monte edilebilir. Bu raflara kitaplar ve kırtasiye ürünlerini yerleştirebilirsiniz.
desktop
Masanızın karşısında bulunan duvara monte edeceğiniz bir askıya kalem veya makas gibi malzemeleri de asabilirsiniz. Masanızın kenarına koyacağınız küçük bir vazo ile çalışma masanızı taze tutabilirsiniz. Renkli vazolar haricinde cam vazoların içine renkli taşlar koyarak dekoratif görünüm yakalayabilirsiniz.
Hoş bir masa lambası ile hem aydınlatma ihtiyacınızı gidererek, masanıza hoş bir hava katabilirsiniz.
Çeşitli renklerde veya cam kalemlikler ile renkli kalemleri koyarak tarz bir görüntü sağlayabilirsiniz. Eğer masanız sade ise sade kalemlik daha iyi olabilir.
modern desk for office
Masanızın karşısına asacağınız güzel bir saat ile zamanın takibini yapabilirsiniz.
Masanızda dik olarak yerleştirdiğiniz evrak kutularına notlarınızı iliştirebilirsiniz.
Masanıza özel olarak alacağınız bir kupa ile çalışırken çay ve kahvenizi keyif ile yudumlayabilirsiniz.
Değişik renk ve şekillerde şişelere su koyarak dekoratif bir görünüm kazanabilir, ayrıca su içme isteğiniz gelebilir.
small offcie

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 93 − 91 =