Şarap Kadehleri İle Harikalar Yaratın

0
1956
wine glass christmas deco

Özellikle hanımlar evlenirken çeyizlik diye bir sürü kadehler alırlar. Bir çoğu sık sık kullanılsa bile kenarda boş boş duran bir sürü kadehler mutlaka vardır.

İşte sizinde kullanılmayan kadehlerden yapabileceğiniz bir kaç fikir, Eğlenceli bir ruha sahip kişiyseniz evinizde bir kaç kadehi eğlenceli mumluklara çevirebilirsiniz aslında.

Bardakları cam boyası ile boyayarak uygun renkler ile sime bulayın. Daha sonra hayvanların kulak ve burunları için küçük parçalar halinde minik keçeler kesin. Son olarak kuzu oluşturmak için minik pamuklar yada kuş tüyleri yapıştırın.

decor with glasses
Daha sonra dekorasyon fikirleri için tek yapmanız gereken yapay veya canlı çiçekleri koyup kadehlerinizi fanus olarak kullanmanız.

Dilerseniz kadehlerin içlerine renkli, dilerseniz toprak tonlar da çakıl taşları doldurarak minik mumlardan koyabilirsiniz.

wine glass deco
Eğer sizde kadehlerinizi şarap içmek için kullanmıyorsanız, dondurma kuplarına dönüştürebilirsiniz. Bunu akrilik veya cam boyası yardımıyla yapabilirsiniz.
Ayrıca evinizde kadehlerin içlerinde taze otlarda yetiştirmeniz mümkündür. Az miktarda toprak ve içlerine biraz tohum ile doldurup nemli tutun. Böylece mutfaklarınızı renkli hale getirebilirsiniz.
Kuru kum doldurarak çok su ile hayatta kalabilen bitkiler eşliğinde evin salonunda doğal bir görünüm kazanabilirsiniz. Kadehlerin içlerine biraz kar spreyi sıkarak bir çam ağacı koyabilirsiniz.
Bunu her mevsime göre uygulamanız mümkündür.

Evde kalmış paket kağıtlarından minik kukalar yaparak kadehlerin üzerine kapatabilirsiniz, böylece sehpalarınızın üzerlerinde pahalı dekorlardan çok daha iyi olacaktır.

wine glass christmas deco

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 92 − 84 =