Farklı Pencere Fikirleri

0
3496
window

Evlerimizin pencereleri artık son derece klasik bir hal almadı mı sizcede? Her bina da aynı pencere türünü görmekten bıkanlara yeni fikirler sunuyoruz. Şayet ev sahibi iseniz kolaylık ile bu fikirleri değerlendirebilirsiniz. Kiracı iseniz de ev sahibinizden bir ricada bulunup evi daha hoş göstermek adına böyle bir değişiklik yapabilirsiniz. Sizde eviniz ile farklı olmak, dışarıdan geçenleri hayran bırakmak istemez misiniz? Farklı pencere modelleri ile sizlerde tüm dikkatini üzerinize toplayın.

window ideas

Evinizin ışık almasını sağlayan pencereler aynı zamanda mimari açıdan da çok büyük önem taşırlar. Mimari dekorasyon açısından son derece önemli olan pencereleri daha dikkatli seçmek çok daha farklı ve güzel bir görünüme sebep olacaktır.

Farklı Pencere Fikirleri

window

Pencere çeşitleri genellik ile evin yapısına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; bahçe katı evler için ideal pencereler farklıdır. Çünkü bu tip evlerde tam boy pencerelere ek olarak bir bahçe kapısı da vardır. Burada kapıyı pencereler ile aynı yapı da seçmek büyük önem taşır. Aynı zamanda bunun haricinde binanıza renk katmak adına değişik renklerde pencere çerçeveleri de kullanılabilmektedir. Tam boy pencereleri bahçe katı evler haricinde yüksek katlarda da kullanmak mümkündür. Bu tip pencereler eve bol ışık girmesini sağlayarak daha aydınlık ve ferah bir hava yaratacaktır. Aynı zamanda yuvarlak, kare tipli ufak pencereler ile de evinizde farklı tarzlar uygulayabilirsiniz.

interesting window

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 25 − = 22