Saatiniz Var Mı Acaba?

0
2647

Yeni bir dekorasyon yapıyoruz ve evimiz baştan aşağıya değişiyor. Fakat bazı dekorlar için fikriniz yok veya emin değilsiniz… Saatleri evlerinizde son derece kolaylık ile kullanabilirsiniz. Saat tipi dekorları gerek duvarlarda gerek masalarda gerekse başka alanlarda kullanabilirsiniz. Saat dekorları sizlere hem zamanı yansıtacak hem de hoş bir görünüm sağlayacaktır. Saatiniz son derece hoş görünümlü olmanın yanı sıra adeta bir ders, bir hatırlatıcı olacak.

clock

Saat Dekorasyonu Yaparken…

watch

Saatleri bir dekor haline getirmek istediğiniz zaman karşınıza birçok seçenek çıkar. Bunlar duvar saatleri, yapışkan saatler, masa saatleri ve ayaklı saatler gibi seçenekler olabilir. Burada öncelik ile karar vermeniz gereken şey model olacaktır. Aynı zamanda saatinizi evin renkleri ile de uyumlu almalısınız Bir odaya konacak en ideal saat sayısı birdir. Fakat bunu ikiye de çıkartabilirsiniz. İki taneden fazlası ile tek bir alan için uygun olmayacaktır.

Aynı zamanda son zamanlarda tablo saatleri de son derece popüler bir hal aldılar. Evin dekor tipine göre de kullanacağınız model değişim gösterecektir. Saatin yapısı ile evin tarzı birbiri ile kesinlik ile örtüşüyor olmalıdır. Bunu sadece ev olarak düşünmeyin. Ofis gibi alanlarda da bu işlem dikkat ederek ve ortama uyum sağlaması amacı ile yapılır. Sizlerde saatleri evinizin baş köşesine koyun ve güzel dekorlar üretin.

Zaman herkesin elinden çok çabuk geçiyor. Belki bu saat sadece dekor değil aynı zamanda da bir hatırlatıcı olabilir.

clock deco

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 59 − = 51