Dikiş Makinelerinizi Değerlendirin

0
2019
sue machine

Çoğumuzun evinde ailesinden kalan eski, nostaljik dikiş makineleri bulunur. Kimimiz saklarız da kimimizde nasıl değerlendirsek diye düşünüp dururuz. Eğer sizde nostaljik aksesuarlara meraklıysanız, bir kaç yaratıcı ufak fikirler ile bunu değerlendirebilirsiniz.
sue
İşte sizlere eski dikiş makinelerinizi dekorasyonda değerlendirmeniz için bir kaç fikir;

Eski dikiş makinenizin üzerine bir mermer kestirerek, veya tahta olabilir, çok amaçlı bir sehpa haline dönüştürebilirsiniz. Bu dikiş makinesini çalışma masası olarak kullanabilir, TV sehpası ya da bilgisayar masası olarak da kullanmak mümkündür.
sue machine

Makinenizin üzerine ince ve uzun bir tahta kestirerek, salon ya da yemek odanızda kullanabilirsiniz. Dilerseniz servis masası olarak da kullanılabilir.

Eğer farklı dekorasyon fikirlerine açıksanız,  makinanın ayaklarını banyonuzda lavabo ayağı olarak kullanmayı deneyebilirsiniz. Göreceğiniz sonuçlar sizi oldukça fazla heyecanlandıracak.

Eski  makinanın ayaklarını bahçe veya balkonunuzda çiçeklerinizi sergilemek içinde kullanmak harika bir fikir aslında. Makinanın ahşap sehpa kısmını beyaz, kırımızı gibi çeşitli renklerde boyanabilir. Ayaklarını da başka bir renge boyayarak nostaljik bir hava katabilirsiniz.
retro
Mutfağınız küçükse ve şık bir masa arıyorsanız eğer yemek masası yapmanız çok güzel olacaktır. Üzerine beyaz bir tahta kestirerek size yetecek kadar şık masaya sahip olabilirsiniz.Bu sıra dışı tasarım mutfağınıza bambaşka bir hava katabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 93 − 89 =