Mutfağınıza Kara Yazı Tahtası Almayı Düşündünüz Mü?

0
2312
Sıra dışı ve değişik dekorasyonları seviyorsanız eğer, mutfağınızın her hangi bir köşesini kara tahtaya çevirebilirsiniz. İster yemek köşesini, ister göz önünde olan bir duvar ya da tezgahın üzerini, siyah tahta boyası ile boyayarak, mutfağınızda gayet keyifli yazı tahtaları oluşturabilirsiniz.
kitchrn
Günün menüsü, yemek tarifleri, sevdiklerinize küçük notlar, veya esprili sözler ile donatacağınız bu sevimli yazı tahtaları mutfağınıza farklı bir hava katarken, yaşam alanınıza da oldukça hareket getirecek.
Mutfağın tam ortasında, göz önünde olan bir duvarı boydan boya kara tahta boyası ile boyayarak çok hoş dekoratif alan yaratmak sizin elinizde. Sevdiğiniz sözler ve küçük notlar yazacağınız gibi bu yazı tahtasını bir havluluk veya saksılık olarakta kullanabilirsiniz.
Demir çubuklar ile yaptığınız askılıklara, kaşıklarınızı, havlu peçete veya bezleri asarak oldukça şık ve kullanışlı bir dekorasyona imzalar atabilirsiniz.
Yemek köşesinde olan duvarı mat boya ile boyayarak yazı tahtası görüntüsü verebilirsiniz. Bu duvara eşinize ve çocuklarınıza küçük notlar bırakarak, günün sözünü de yazacağınız renkli ve eğlenceli bir köşe yaratabilirsiniz.
bb
Eğer duvarı yazı tahtası yapacak kadar cesur değilseniz, yazı tahtasından oluşan şık bir pano yaptırabilirsiniz. Bu çerçevede günlük planlarınızı veya yemek menüsünü sergileyerek hem oldukça şık hem de keyifli bir görünümü yakalayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 89 − = 87