En Hoş Masa Tasarımları

0
2372
table

Büyük davetler verdiğimizde veya evimize misafir ağırladığımız zaman masamızın tasarımına son derece önem vermemiz gerekir. Hoş dekore edilmiş bir yemek masasında bize gurur vereceği gibi aynı zamanda misafirlerimizi de zevkimize hayran bırakacaktır. özenli tasarımlar, ile hoş bir yemek masasında son derece keyifli bir yemek yemeye ne dersiniz? O halde işte sizlere birkaç fikir…

food table

Masa Tasarımları İçin Fikirler

Masa tasarımınızı yaparken kesinlik ile çok kalabalık bir masa tercih etmemelisiniz. Bu durum sadece karmaşa yaratacak ve göz yoracaktır. Renk uyumuna da önem vermeliyiz. Aynı zamanda çok fazla neon renkler tercih edilmemeli ve yine sade bir ortam yaratılmalıdır. Yemek masalarının en büyük yıldızları her zaman yemeklerdir. Tasarımın tüm amacı ise yemeği hoş bir şekilde sunabilmek ve bunu bir keyfe dönüştürebilmektir. Bundan dolayı yemeği gölgede bırakacak dekorlardan kesinlik ile kaçınmalısınız. Bunun haricinde masada ki çatal bıçak uyumu, yerleri, adetleri de sn derece büyük bir önem taşımaktadır.

table

Masanızın tasarımını zengin göstermeli fakat bunu çok abartmamalısınız. Sade bir şıklık yaratarak keyifli bir akşam ortaya çıkartmalısınız. Bu şekilde hem misafirleriniz keyif alacak hemde sizde çıkarttığınız masa ile gurur duyacaksınız. Aynı zamanda çeşitli mumlar, kurdeleler ile de masanızı süsleyebilirsiniz. Bunun haricinde seçeceğiniz mendiller de son derece önemli olacaktır. Masanız dışarıda yani bahçe gibi bir ortamda yer alıyor ise masanın etrafını veya üstünü gökyüzünden ışıklandırabilir ve daha hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz.

decor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 24 + = 33