2016 Retro Mutfak Dolapları Tercihi

0
4348
retro style kitchen

Mutfaklar bayanların en çok sevdikleri ve vakit geçirirken rahat olmak istedikleri alanlardır. Durum böyle olunca da bayanların mutfak dekorasyonların da az çok diğer alanlarda olduğu gibi yüksek ilgi göstermeleri önem taşır. Retro mutfak dolapları seçimi sayesinde bayanların diledikleri gibi bir mutfağa kavuşmaları çok daha kolay olacaktır.

retro
Kültürel anlamda modası geçen ve geçmişten gelen bir tarz olarak bilinen Retro dekorasyon biçiminin mutfaklarda uygulanmalarını çok daha kolay hale getiren Retro mutfak dolapları sayesinde çok daha modern bir görüntü kazanmanız mümkün olacaktır.

retro blue
Renk seçimi önemlidir; Retro stilde bir mutfak dekore etmek istiyorsanız kullanılacak dolapların renklerine bakılınca beyaz renk dolapların ve zengin duruşlu kırmızı dolapların doğru bir seçim olduğunu görmemiz mümkün. Bu renkler mutfağın daha modern bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır.

retro style kitchen
Malzeme seçimi; mutfaklar için Retro stil sahip dolaplar kullanmak istiyorsanız eğer seçimimizi boyalı ahşap veya metal malzemelerden imal edilmiş dolapları seçebilirsiniz. Ahşap dinlendirici özelliği ile size yararlı olurken modern bir hava katma konusunda sizlere oldukça yardımcı olacaktır. Üst dolaplar içinse tercihiniz cam kapaklı ve raflı dolaplardan yana kullanmalısınız.
Tezgah arası; mutfaklarda en çok göze çarpan detaylardan biri olarak karşılayan tezgah arası seçimi dama tahtası veya dönemin modasına göre desenlere sahip seramik, çelik veya duvar kağıdı kaplamaları kullanmanız doğru bir seçim olacaktır.

retro kitchen cabinets
Tezgah seçimi; son zamanlarda mutfak dekorasyonu için tezgah malzemeleri kullanılıyor olsa da retro bir hava yaratmak için tezgah malzemeniz, seramik, laminant, formika, çelik veya masif ahşap malzemesinden üretilmiş olmalıdır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 5 + 1 =