Amerikan Mutfak Ve Salon Uyumu İçin Tüyolar!

0
5190
kitchen decor

Bazı evler kişilerin zevklerine bağlı olarak tercih edilen Amerikan mutfak kullanımı özellikle stüdyo tarzı evlerde veya yazlık evlerde daha sık görülür.

american kitchen and saloon
Amerikan mutfağınız ve salonunuz birlikte ise dekore ederken dikkat edilecek bazı teknikler ile muhteşem salon-mutfak uyumu sağlayabilirsiniz. Eğer evinizde Amerikan mutfak uygulayacaksanız mutfağın salon ve yemek odası ile bütünlük sağlayacak tarzda dekore edilmesi son derece önemlidir.
İşte sizlere uyumu sağlayacağınız bir kaç küçük tüyolar,
Amerikan mutfak ve salon dekore edilirken dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan biri mutfak ve salon mobilyası seçerken mobilyalar arası bütünlüğü sağlamaktır.

american sttle kitchen decor
Amerikan mutfak kullanırken salon ve mutfağınız kapılar ile ayrılamayacağından bu alanda fark yaratmak için duvarları kullanmalısınız. Yani mutfak ve salon renkleri bir biri ile aynı renkte olmamalıdır.

american style kitchen

Salon ve mutfağınızda perde seçerken farklılıktan kaçınmak için her iki mekan arası bütünlük sağlamak için etkin faktörlerdendir. Farklı perde uyumu bozacağından pek tercih etmemelisiniz.
Gözleri yoran bir görüntü oluşturmamak için salon ve mutfağınızda bir biri ile uyumlu mobilyaları tercih etmenizde fayda var.

kitchen decor
Amerikan mutfağınızda her mekanda olduğu gibi aydınlatmanın da önemi büyüktür. Mutfağınız için daha sade aydınlatma seçerken salonda daha büyük ve ilgi çekici aydınlatmaları tercih etmelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 49 − 42 =