5 Adımda İskandinav Yatak Odalarına Kavuşun

0
4274
bed room style

Birçok kişinin kısa süre içinde favorisi haline gelen iskandinav tarzı yatak odaları için 5 öneri sayesinde sıcak ve sade yatak odalarına kavuşmak daha kolay hale gelecektir. Modern tasarımlı düz mobilyalar ile sıcak aksesuarların birleşmesi ile birlikte oluşan bu tarz yatak odasının İskandinav tarzının ferahlığı ve pozitif enerjisini evinize getirmesi sizlere büyük rahatlık sağlayacaktır.

scandinavien style
Sıcak ahşap detayları; bu tarz dekorasyonların en karakteristik özelliklerinden biri mekanda kullanılmış olan ahşap detaylardır. Kimi zaman mobilyalarda kimi zaman yerlerde kullanılan bu ahşap detaylar kullanılırken oda büyüklüğü ve ne kadar ışık aldığı konusunda oldukça dikkat etmeniz gerekir.
Sade tasarımlı mobilyalar; mobilya işçilikleri değil, ince hatları ve düz çizgileri ile öne çıkması bu tarz yatak odaları için uygun oluyor.

scandanavien bed
Metal aksesuar kullanın; metal aksesuarlar bu tarz odada ışıltı ve donuk dekorasyonu engelleme gibi bir işleve sahip olduğundan endüstriyel tasarım bir lamba gri bir sandalye, veya metal çerçeveli bir fotoğraf kullanmanız yatak odanıza adeta bir ışıltı katabilir.

scandinavien bed room
Renkli tekstil ürünleri; Her ne kadar aksi düşünülse de bu tarz dekorasyonda renkler için kendi bünyesinde yer ayrıldığını söylüyoruz. Hem canlı bir o kadar da parlak renkler kullanmak için ev tekstili ürünleri kullanmak gerekir. Bazen renkli bir halı, değişik bir yatak örtüsü, veya renkli yastıklar ihtiyacını olan yardımı size kolayca sağlayacaktır.

bed room style
Aydınlatmaya dikkat etmelisiniz; Bu tarz dekorasyonda aydınlatma önemlidir. Tüm detaylar kullanıldıktan sonra nişler ve led aydınlatmalar kullanmanız gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha + 22 = 29