Kuş Kafesi İle Dekoratif Düşünceler!

0
2480
birdhouse

Köşeli ve yuvarlak tasarımı birbirinden farklı detayları ile dekoratif kuş kafesleri evinize farklı bir hava katmak açısından oldukça idealdir. Kuş kafesi ile yapabileceğiniz dekorasyon fikirlerini sizlere sunmaya çalıştık.

birdhouse
Dekoratif kafesler sizinde hoşunuza gidiyorsa onları farklı şekillerde kullanarak ev dekorasyonuna dahil edebilirsiniz. Sizlerle bu nostaljik ve birbirinden şık kafesler ile yapılabilecek dekorasyon fikirlerini paylaşıyoruz.

birdhouse deco

Salonun bir köşesinde dekoratif kuş kafeslerine yer vermek gibi bir fikriniz varsa size iyi bir önerimiz var. Bu kafeslerin içlerini yapay çiçekler ile doldurup vazo olarak kullanabilirsiniz. Kuş kafesleri çiçekler eşliğinde renklenirken salonunuza ayrı bir hava katar.

Kuş kafesine renkli mumlar koyarak özel davetlerde sofralarınıza şıklıklar katabilirsiniz.

Şifonyer üzerinde kullanabileceğiniz kafes içini mumla donatarak dekoratif bir objeye çevirmeniz mümkündür. Karanlıkta mumları yakarak hem şık bir aydınlatma elemanına dönüşür, hemde romantik bir ortam yakalamanıza yardımcı olur.

birdhouse decor

Eğer sizde banyonuz için farklı ve orijinal bir havluluk arıyorsanız, dekoratif kafesleri deneyin diyoruz. Sizde el havlularınızı kafes içinde banyonuzda muhafaza edebilirsiniz.

Kafesin içine küçük ve büyük farklı mumlar koyarak, dekoratif bir fener yapabilirsiniz. Özellikle bahçede dallardan sarkıtılan kafesler çok hoş bir görüntü yaratıyor. Mumlardan farklı olarak içlerini pilli ışıklar ile süsleyerek değişik bir görünümde yakalayabilirsiniz. Çiçek şeklinde led ışıklar ile donatılan kafesler salona farklı hava katacağı kesin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 23 + = 25