Oturma Odanıza Pozitif Enerji Katmak Sizin Elinizde

0
1499

Oturma odaları evin bir nevi kalbidir aslında. Hem aileniz ile vakit geçirdiğiniz, hem misafirleri ağırladığınız alanlardır. Odada doğru seçilen mobilyalar, renkler kısacası yapılan doğru dekorasyonlar odalara canlılık katar. Odanızın görüntüsü kadar enerjisi de önemlidir.

basic
Huzurlu ve mutlu bir oturma odası yaratmanın püf noktalarından biri sakin bir şekilde akan bir chi’nin odanızın içinden akmasıdır. Bunu sağlamanız için burada bulunan tıkanıkları saptamak ve işe yarayan yöntemler ile gidermek. Çinlilere göre duygusal veya fiziksel her sorunun çözümü o bedenin chisinde yatar. Şimdi size oturma odanızda enerjiyi nasıl dengeler ve pozitif tutarız söylüyoruz.

living room deco
1. Bitkiler chi ile doludurlar. Oturma odanızın enerjisini yükseltmek için bir köşeye yukarı doğru uzayan bir bitki koymalısınız. Ancak bitkilerin solmamasına dikkat etmelisiniz.
2. Oturma odasında koltuk ve kanepe arkalarına duvara dönük yerleşmesine özen gösterin. Odada bulunan herkes içeri girenleri görmesi iyi olacaktır.
3. Oturma odanızda bulunan boş bir köşe sosyal açıdan kendimizi engellemiş hissetmemize neden olabilir. Boş köşeleri bir koltuk ile kapatın, eğer yoksa bir çiçek veya aydınlatma da işinize yarayacaktır.
4. Oturma odanızda yumuşak kumaşlı mobilyalar ve bir çok yastık içerecek şekilde dekore edin.
5. Odanızda oval veya yuvarlak nesnelere yer verin. Mesela bir yuvarlak masa, aydınlatma, küre, vazo gibi.
6. Odanızda sıkıcı enerjiden kurtulmak için eğer mobilyanız ile uyumlu ise turuncu rengini kullanın.
7. Oturma odanızı fazla eşya ile doldurmayın, bu odalar rahat, ferah sohbetler etmek için varlar.decoration

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 6 + = 7