Bahçeleriniz İçin Salıncak Modelleri

0
8843
swing ideas

Baharım gelmesi ile birlikte bahçelerimize duyulan özlemler hayli arttı. Hal böyle olunca da müstakil bir eve sahip olanlara imrenilmiyor değil. Birde bahçeler için tasarlanmış birbirinden güzel ve konforlu salıncak modellerini gördükçe içimiz gitmiyor değil.

swing

Farklı model ve tasarımlar ile karşımıza çıkan bahçe salıncakları şık oldukları kadar insanı keyiflendiren ve huzur veren özelliği ile bahçeli evlerin adeta gözdesidir. Bahçelerinize farklı hava katacak birbirinden şık modeller ile sizde salıncak sefası yapabilirsiniz.
Çevresi korunaklı ve geniş bir bahçeniz varsa büyük minderli koltukları andıran ahşap bir salıncak tercih edebilirsiniz. Gök mavisi ile huzur veren bir renk kullanmanız ortamı oldukça sıcak bir havaya sokacaktır. Salıncakları yastıklar ile süsleyerek şık ve konforlu bir hale getirebilirsiniz.
swing deco
Yeşil bahçenizde ağaçların arasına beyaz ahşap bir salıncak asarak keyifli bir köşe oluşturmak sizin elinizde. Bahçenize renk katmak için salıncağı renkli yastıklar ile süslemeyi de unutmayın. Bahçe salıncağı denildiği zaman hamak aklımıza geliyor.
İster ağacınıza asın, isterseniz verandanıza kuracağınız hamak bahçe keyfinizi de arttıracaktır.
Yanı başınıza kahvenizi koymanız için küçük bir sahpa koymayı da unutmayın.
İncir görünümünde ağaca asılı  olan salıncağınız ile nehir üzerinde sallanmanın keyfini çıkarmalısınız. Kendinizi güvende hissedeceğiniz tasarımları ile yaz gecelerinizi serinletecek bu dekorasyon harikasını mutlaka denemelisiniz.
swing ideas

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha − 5 = 4