Home Ofis Çalışanlara Dekorasyon Önerileri

0
4089
home office

Günümüzde bir çok kişi evden çalışıyor olması ya da işlerin bir kısmını evde bitiriyor olmaları sebebi ile home ofis çalışanlar için dekorasyon önerileri oldukça büyük kolaylık sağlamaktadır.
Evde çalışanlar için konsantrasyonun daha kolay bir şekilde dağılması söz konusu olacağından bu kişilerin konsantrasyonununu yüksek tutmak için çalışma alanlarının ayrılması önemlidir. Ev havasından çıkarak başarılı bir iş sürecine sahip olmak için doğru ofis mobilyalarının kullanılması önem taşır.

home-office
1. Bir odanızı mümkünse ofis olarak hazırlayın. Böylece odanızda tüm çalışmalar daha rahat bir şekilde verimli bir iş temposunda geçirmeniz mümkün olabilir. Bunu sağlamak için tabii evin en sakin ve sessiz köşesini seçmeniz iyi olacaktır.
2. Eğer salonun bir bölümünü ofis olarak kullanacaksanız bunu mobilya dizilişleri ile bir birinden ayrı alanlar olarak kullanmanız sizin için iyi olacaktır. Özellikle salona ters olarak kurarsanız koltuğa yatma eğiliminden kurtulursunuz.

modern home office

3. Ofislerde tercih edilen mobilyaları kullanmanız iyi bir seçim olacaktır. Böylece iş performansınızın artması da mümkün olur. Bunu yapmak için normal bir masa yerine ofislerde kullanılan masa ve sandalye tercih etmeniz iyi bir seçim olacaktır.
4. Spot ışıklar kullanmanız ofis ortamı yaratmanız açısından size destek sağlayacağından dolayı aydınlatma konusunda spot aydınlatma tercih etmelisiniz.
5. Asimetrik kesim kütüphane kullanmak daha modern bir ofis odası oluşturma konusunda size destek olabilir.
6. Evde kullandığınız perdeler yerine ofislerde kullanılan stor veya jaluzi perdeleri seçmelisiniz.

home office

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 57 − 50 =