Bebek Odasında Emzirme Koltuğu

0
7925
baby room

Bebek odası denildiğinde olmazsa olmazlardan biride emzirme koltuğudur.
Emzirme koltuğunuz mümkün olduğunca sizi rahat ettirecek olması önemlidir. Emzirme koltuğu olarak minderli tekli bir koltuk kullanabilirsiniz. Koltuğun yan tarafına küçük bir komodin koyarak hem şık hemde kullanışlı bir köşe oluşturabilirsiniz. Komodin üzerine bir gece lambası ile kitaplara yer verebilirsiniz.
Aynı zamanda bu köşe çocuğunuza masallar okuyacağınız bir köşeniz olacaktır.

baby room chair

Renkli odaları seviyorsanız eğer emzirme koltuğunuzda sarı bir berjer tercih edebilirsiniz. Sarı koltuğunuzda yuvarlak bir puf ile tamamlayarak konforlu bir köşe oluşturabilirsiniz. Koltuğun heme yanında yuvarlak beyaz bir sehpa kullanımı ile uyumu yakalayabilirsiniz. Dilerseniz koltuğun arka kısmına sarı bir ayna asabilirsiniz.

baby room

Emzirme koltuğunuzu cam kenarına koyabilirsiniz. Koltuğun yan taraflarında kolunuzu koymanız için alan olmasına özen gösterin. Ayaklarınızı rahat bir şekilde uzatmanız için ön kısmına küçük bir puf koyabilirsiniz. Ayrıca koltuk yalnız kalmaması için dolabın yanına da koyabilirsiniz. Koltuğunuzun diğer yanına ayaklı bir lamba koyarak sıcak bir ambiyans yakalamanız kaçınılmaz olacaktır.

babys room

Çocuğunuzun odasında emzirme koltuğu olarak sallanan bir koltukta tercih edebilirsiniz. Sallanan koltuk sizi rahatlatacağı gibi bebeğin uyumasına da yardımcı olacaktır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha + 80 = 85