Mor Renk Banyolar

0
3618
mor renk banyo

Mor Renk Banyolar;

Mor rengini banyolarda kullanmanın en büyük avantajı banyonuz ne kadar küçük olsa da mor tonlarının sayesinde lüks bir görünüme kavuşacak olmasıdır. Her ne kadar banyonuzda mor renk temalı dekorasyona çok sık olarak rastlanmasa da bu renk evinizin diğer odalarında olduğu gibi banyonuzda da oldukça şık duracaktır. Mor renkli duvar boyası, mor fayanslar, ve mor aksesuarlar ile mor renkli banyo dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

mor renk banyo

Banyonun genelinde mor rengini kullanırken ikinci bir rengi aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Yeşil tonlarını mor ile birlikte oldukça uyumlu ve çarpıcı sonuçlar verebilir. Mor renk bir banyoda beyaz dışında gri renkli fayans veya mermer uygulaması da oldukça yakışacaktır.

mor renk banyo

Mor renkli banyoda morun sadece tek bir tonunu kullanmanız tek düzelik yaratabilir. Bunun için liladan patlıcan moruna uzanan oldukça geniş yelpaze içinden morun farklı tonlarını seçerek daha bir hareketli ve daha enerjik bir hava oluşturulabilir. Eğer armatürleri de yenileyecekseniz, ister gri armatür isterseniz altın sarısı bataryalardan yararlanabilirsiniz. Mor ve sarı rengi birbirini tamamlayan renkler olduğu için altın sarısı banyonuzun zengin görünümünü arttırabilir. Altın renkler dışında antika görünüm aksesuarlarda banyonuzun görünümünü zenginleştirir. Örnek olarak klasik bir avize veya vintage bir dolap olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha + 50 = 52