Evde Doğum Günü Süslemeleri!

0
3268
Evde Doğum Günü

Evde Doğum Günü;

Doğum günü aile ve yakın arkadaşlar ile beraber kutlanan oldukça özel bir gündür. Bir yaşın geride kalarak yeni bir yaşa adımların atıldığı bu özel gün için evlerde ne kadar süslemeler yapılsa azdır aslında. Davetliler kadar evimizdeki süslemeler de partinin ne kadar neşeli ve eğlenceli geçeceği konusunda etkilidir.

Balonlar

İster bir yetişkin olsun, ister bebeğinizin ilk doğum günü kutlaması olsun , balonlar bir doğum günü partilerinin demir başıdır adeta. Parti temasına özel olarak seçilecek balonlar özel şekil veya uçan balonlar evde bir parti  havası olduğunu vurgulamanın en garanti yollarındandır. Renkli balonlar en sık tercih edilen süslemelerdendir.

Evde Doğum Günü

Parti Teması

Parti için konu seçerek düzenlemeleri bu konunun etrafında yapmanız partinin bir teması olduğu anlamına gelir. Örnek olarak hayvanlar alemi temalı partide üzerinde hayvanların oldukları bir parti, zebra desen parti şapkaları, hayvan resimlerinden masa örtüsü, doğayı simgeleyen yeşil balonlar gibi. Doğum günü kutlanacak kişinin sevdiği bir şeyi tema olarak seçmeniz partinizi çok daha eğlenceli kılacaktır.

Evde Doğum Günü

Çiçekler

Balonlar kadar çiçeklerde herhangi bir odayı canlandırarak orada bir kutlama olduğunu hemen hissettiren bir süslemedir. Evin farklı yerlerine ve yemek masasına yerleşecek çiçekler çiçek aranjmanlarını birbiriyle ve parti renkleri ile uygun renklerde çiçek seçmek önemlidir. Sandalyeleri, pencere kenarlarını, kapı ve masaları tüller ile donatmak hatta arabalara bir kaç parlak süsleme eklemek bir çok parti süslemesinde karşımıza çıkar.

Ayrıca yemek masasını da süsleme olarak görebilirsiniz. Renkli pastalar, şekerlemeler, kurabiye ve kanepeler onlara eşlik eden renkli cam bardak ve tabaklar süslü peçeteler ile parti merkezinden biride yemek masanız olabilir.

cicek-susleme

Evde Doğum Günü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 7 + 1 =