Küçük Balkonlar İçin İdeal Masalar

0
4401
Küçük balkon masası

Küçük Balkonlar;

Balkonlar yapıları gereğince küçük alanlara sahip olabiliyorlar. Bazen özel projeler dışında hemen hemen tüm balkonlar küçük alanlara sahip oluyor. Bizlerde sizler için balkonlarda ki küçük alanları en verimli olarak kullanmanız için, güzel havalarda zaman geçireceğiniz bir bahçe olmasını sağlamak istiyoruz.

Küçük balkon masası

Bu masalar ise balkonların korkuluklarına geçirilerek çok daha az yer kaplıyor, ayrıca işiniz bittiğinde sökerek saklayabilirsiniz. Böylece yazları sıcak ve güneş ışınlarından, kışın ise kar ve yağmurun yıpratıcı etkisinden masalarınızı kurtarmış oluyorsunuz.

Küçük balkon masası

Balkonlarınızı dekore ederken sizlerde bu masaları kullanarak mevcut alandan oldukça verimli bir şekilde yararlanabilirsiniz. Böylece kalan alanlara saksılar ve oturma yerleri ile dekore edebilirsiniz. Ayrıca bunların dışında küçük balkon masası olarak da mutfaklarda kullanılan küçük mutfak masalarını da tercih edebilirsiniz.

Küçük balkon masası

Küçük balkon masası ya da sehpalarını satın almak yerine sizlerde kendi imkanlarınız ile tasarlayabilirsiniz.  Yapıları itibari ile işlevsel ve oldukça basit olmaları kendi balkonlarınıza ahşap ya da pratik bazı ürünler sayesinde bu masaları çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu işlevsel masalar yeni evlenenler veya yalnız yaşayanlar için çok daha işe yarayabilir. Bu küçük masalar ile artık sizlerde balkonlarınız da kahvaltılarınızı yapabilir, sıcak havalarda ise bunaltıcı havanın etkisinden kurtulmak için balkonunuzda soğuk bir şeyler içebilirsiniz.

Küçük balkon masası

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha + 88 = 98