Banyolarda Çift Lavabo Farkı!

0
3632
Banyolarda Çift Lavabo

Banyolarda Çift Lavabo;

Eğer banyonuzda yeterli genişliğe sahipseniz, çift lavabo kullanarak oldukça fonksiyonel bir banyo dekorasyonu hazırlayabilirsiniz. Özellikle de aynı anda evden çıkmak gibi zor anlarda, banyonuzda iki lavabonun olması fazlasıyla işe yarayabilir. Şimdi sizler için değerlendirdiğimiz banyo dekorasyon fikirleri fazlasıyla işinize yarayacak gibi duruyor.

Banyolarda Çift Lavabo

Üç kişi kadar küçük bir aile bile olsanız, evinizde sabahları hızlı bir şekilde hazırlanma telaşesi olabilir. İşte böyle anlarda banyonuzun önünde sıra beklemek yerine banyonuzda bulunan çift lavabolardan bir tanesini de siz kullanarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Banyolarda Çift Lavabo

Banyonuzun şekline göre eski model ayaklı lavaboları yan yana getirerek güzel bir dekor hazırlayabilirsiniz. İki lavabonun hemen arasına koyabileceğiniz ayaklı bir raf ile havlu ve banyo malzemelerinizi ideal olarak saklayabilirsiniz.  Ayrıca banyonuzu değişik tablo ve aynalar ile süsleyerek çok şık bir hava katabilirsiniz.

Banyolarda Çift Lavabo

Eğer lavaboları yan yana koyacak kadar yeriniz bulunmuyorsa, karşılıklı olarak da yerleştirebilirsiniz. Ortada kalan bölümde ise duş alanı olarak kullanılabilir.

Banyonuzda pencere önünde geniş, bir alana sahipseniz bu bölümü raflardan tezgah yaparak lavabo için yer açabilirsiniz. Tezgahın üzerine çanak lavabolar tercih ederek hem yerden kazanabilir, hemde ortama şık ve modern bir hava katarsınız.

Lavaboların üzerini farklı aynalar ile tamamlayarak tarzınızı yansıtabilirsiniz. Lavaboların üst ve alt kısımlarını raflar ile değerlendirerek yerden tasarruf edebilirsiniz. Çiçek veya aksesuar gibi süslemeler ile banyonuza şıklık katmayı sakın ihmal etmeyin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha − 6 = 1