Küçük banyolara Şık Dekorasyon Fikirleri

0
2031
Küçük tuvaletler

Küçük Banyolara Şık Dekorasyon;

Evlerinizde bulunan küçük banyolar yani namı diğer, misafir banyoları şık dekorlar ile bambaşka bir havaya sokmak sizin elinizde. Eğer dilerseniz sizler için seçtiğimiz dekorasyon örneklerine bir göz atabilirsiniz.

Oldukça fazla şık bir duvar kağıdı ve zarif bir ayna ile misafirleriniz için hazırladığınız banyolara hoş bir hava katabilirsiniz. Köşeli ya da dar banyolar da her iki yan kısımlara asacağınız aynalar ile olduğundan daha ferah ve geniş bir alan yaratmanız mümkündür. Aynaların iki yan kısmını kristal taşlı duvar aplikleri ile süsleyerek şıklığı olduğundan fazla gösterebilirsiniz.

Küçük tuvaletler

Küçük Banyolarda, banyo dolabı olarak eski bir şifonyerinizi kullanabilirsiniz. Modern bir duvar kağıdı ile şık bir havaya bürünen banyonun dekoru sade bir ayna ve duvar apliği ile tamamlayabilirsiniz. Taze çiçeklerde mekana çok güzel bir hava katabilir.

Küçük tuvaletler

Misafir Banyosunda sevimli aksesuarlara yer vererek onların yüzlerinde hoş bir tebessüm oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Küçük tuvaletler

Eğer modern tarz bir misafir banyosu hazırlamak isterseniz sade çizgilerde, şifonyeri anımsatan bir banyo dolabı ve ahşap görüntülü tasarım bir ayna kullanabilirsiniz. Yerlere ise açık renk ahşap parkeler kullanarak ortama sıcak bir hava katabilirsiniz. Yukarıdan sarkıtılan loş bir ışık ile lavabonun üzerine yerleştirilen bitkilerde misafirlerinize hoş bir ambiyans yaratabilir.

Küçük tuvaletler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 14 + = 23