Kız Çocuklarına Yaratıcı Duvar Dekorasyon Modelleri

0
2038
wallpaper
Kız çocuklarınızın odalarını tasarlarken zevklerini de göz önünde bulundurmalısınız.  Odalarını dekore ederken zevklerine uygun yaratıcı bir kaç duvar dekorasyon fikirlerini sizlere sunmak istiyoruz.
Öncelikli olarak çocuğunuzun artık büyüdüğünü ve ona göre dekore etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Odasını tasarlarken bir kız çocuğu olduğunu da göz ardı etmemelisiniz. Kız çocuklarına sizlerde harika duvar kağıtları ile kaplanmış bir oda hediye edebilirsiniz.
pink heart front
Çocuğunuzun odasında renkler çok önemlidir, olabildiğince renkli dekore etmeye çalışın. Mobilya ve dekorasyon detayları ne derece önemli ise duvar dekorasyonunun da önemi o kadar büyüktür. Çünkü odalarında yaratıcı fikirler onların hayal dünyalarına kapı açmasını sağlar. Modern bir kız çocuğu odası tasarımı için oyuncak ve hikayelerini koyabileceği duvara monteli rahat bir şekilde ulaşabileceği sepetler koyabilirsiniz. Böylece klasik oyuncak kutularından da kurtulmuş olursunuz.
wallpaper design
Duvar dekorasyonu haricinde duvara şık bir tabloda koyabilirsiniz.
Çocuğunuz doğa ve hayvanları tanıması amacıyla duvara bir ağaç dekorasyonu ile hayvan figürleri yapıştırabilirsiniz. Ağaç yapraklarını ise gece parlayan fosforlu olarak seçerseniz eğer çok şık bir tercih yapmış olursunuz.
wallpaper border
Aynı şekilde prenses veya barbi modelleri de seçebilirsiniz. Duvarların bir kısmını yazı tahtasına çevirebilirsiniz. Özellikle pembe, sarı, mavi, yeşil gibi tebeşirler ile hem zeka hemde el becerisini geliştirmesini sağlayabilirsiniz.
Çalışma masalarının arka kısmına dünya haritası ve çöp adam figürleri koyabilirsiniz. Bu sayede hem öğretici hemde geliştirici şeyleri kızınıza vermiş olacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha − 2 = 3