Kış Havası Katarak Salonunuzu Dekore Edin

0
1751

Mevsimler değiştikçe sizde ufak dokunuşlar ile o mevsimleri salonunuzda estirin. Renk, desen, stil bakımından farklılıklara açık olmakla başlayabilirsiniz mesela. Örnek olarak, vizon kahve tonlarında bir sehpayı oturma grubu ile kombine ederek kontrast oluşturabilirsiniz.
winter white
Özellikle salonunuzda bir şömine varsa kış dekorasyonuna oldukça müsaittir. Bu şömine karşına yerleştireceğiniz koltuklar ve uzun kilimler ile soğuk kış gecelerinde oldukça keyifli anlar yaşamak mümkün olacaktır.
winter style room
Koltuk ve sandalyeye alternatif olarak minderler kullanabilirsiniz. Özellikle şömine atacağınız bu minderler odanın havasını tamamen değiştirecektir. Oryantal desen ve altın renkli minderler ile alaturka bir ambians oluşturabilirsiniz.
Salon takımınızın önüne serilen halı mucizeler getirebilir. Malzeme, renk ve desenler ile kış kombinini salonunuza hakim kılabilirsiniz. Geleneksel ve otantik halılar ufak dekorasyonlar eşliğinde rahatlıkla kullanılabilir.
winter living room
Mobilyalarınız açık renk olsa bile tonca daha koyu bir halı seçerek bu işi tamamlayabilirsiniz. Koltuklarınız için üretilen şık battaniyeleri de unutmamanız gerekiyor. Desenleri kombine etmeyi unutmayın. Klasik bir koltuk takımı için çizgili, geometrik desenli yada daha radikal desen yastıklar çok iyi olacaktır. Kışın rahatça kullanacağınız yastıkların renkleri, siyah, koyu yeşil, gri, hardal sarısı gibi renkleri tercih edebilirsiniz.
Salon dekorasyonunun en önemli parçası olan perdeler her mevsim faklı desen ve renkte kullanılabilir. Genelde yazın daha kısa ve detaysız perdeler tercih ederken, kışın daha uzun ve örme perdeler kullanabilirsiniz. Ayrıca fenerler ve mumları da salonunuza koyarak kış havasını estirebilirsiniz.
winter style

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 60 − 50 =