İlginç Masalar İle Evleriniz Daha Bir Şık!

0
2799
İlginç Masalar

İlginç Masalar;

Ev ve iş yerlerinizde rahat edeceğiniz masaları kullanmanız oldukça önemlidir. Fakat söz konusu ev dekorasyonları olduğu zaman sadece rahat etmeniz değil, aynı zamanda görselliğinde önemli olduğunu görebiliyoruz. Bu bakımdan da ilginç masaları kullanmakta oldukça önemlidir.
Günlük hayatınızın bir parçası haline gelen üzerinde yemek yenen ve toplantıların yapıldığı masaların ilginç tasarımlara sahip olmaları sayesinde günümüzün çok daha eğlenceli geçmesi mümkün olacaktır.
Koca kütük; bir ağacın gövdesini dik bir şekilde ortadan ikiye ayırdığınızı düşünün.

İlginç Masalar

İlginç Masalar
Ortada kalmış düz kısmını iki uzun kenarına cam yerleştirerek hazırlanmış masalarınızda misafirler ağırlanabilir, yemek yenilebilir veya toplantılarınızı yapabilirsiniz.

İlginç Masalar
Camlı nehirler; iki ahşap arasında kullanılabilen, mavi cam sayesinde dağların arasındaki bir nehri evinize getirmeniz mümkün olacaktır.
Ayrıca asimetrik bir kesim uygulandığı takdirde bu görünüm çok daha doğal gibi görünmesine olanak sağlayabilirsiniz.

İlginç Masalar
Işıltılı masa; değişik renk prizmaları kullanarak oluşturulan masalar sayesinde evinize güneş vurduğunda veya ışıkları yaktığınız zaman odanızın içinde renklerin dansını görebileceksiniz.

İlginç Masalar
Ağaç ve dal masalar; renkli ağaç kütükleri ve dallarını kullanarak yapılan cam bir dikdörtgen prizma sayesinde evinizin havasını değiştirmeniz ve çok daha eğlenceli masa, sehpalar oluşturmanız mümkün olacaktır. Özellikle ince ve renkli dalların bir cam içine konulması ile oluşan masalara ek olarak aynı şekilde hazırlanan sehpa ve sandalyeler ile görüntüyü tamamlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 82 + = 91