Ev Dekorasyonlarında Stüdyo Daireler İçin Öneriler

0
1999
stüdyo daire

Ev Dekorasyonlarında Stüdyo Daireler;

Stüdyo tarzı daireler tek kişilik yaşantılarda en güzel tamamlayıcılardır.
Tüm yaşantınızın tek bir oda içinde toplanması ilk başlarda çok da iyi bir fikir olarak gelmeyebilir.
Stüdyo tarz bir evi dekore etmek biraz zor olabilir. Fakat doğru ve zevkinize göre dekore ettiğiniz zaman bu dairelerin verdiği tat çok odalı evlere hiç benzemez.
Doğru dekorasyon ile hem zevk ve kişiliğinizi hemde rahat bir kullanım alanı oluşturabilirsiniz. İşte sizler için en doğru dekore etme yollarını söylüyoruz.

stüdyo daire
1. Stüdyo dairelerin özellikle açık ve tek renk olmasına dikkat etmelisiniz. Duvarlar, yerler ve tavanda yapılacak açık renkli uygulamalar dairenizi çok daha geniş ve ferah gösterecektir.
Eğer sık sık değişiklik yapmayı seviyorsanız dairenizde beyaz rengini tercih etmelisiniz. Yapmak istediğiniz değişiklikleri de duvarlarla değil, aksesuarlarınız ile yapmalısınız.
2. Stüdyo dairelerde dekorasyon çalışması yapmadan önce iyi bir plan yapmalısınız. Kendiniz bile basit bir plan çizerek hangi eşya nereye yerleşecek ilk önce kağıt üzerinde planlayabilirsiniz.

stüdyo daire
3. Stüdyo daireler tek odadan oluştuğundan, yemek odası, oturma odası ve çalışma odanız gibi alanları ayırmak için evinizin içine özel bölmeler yapabilirsiniz. Bu bölmeleri perde veya hareketli aparatlar ile oluşturmanız mümkündür.
4. Bu tip dairelerde en büyük sorun elbette alan sorunu olmaktadır. Yaşadığınız alanın rahat ve ferah görünmesi sizin için oldukça önemlidir. Bunu sağlamak için açık renkler çok önemlidir. Fakat bunların yanı sıra dairenin içinde cam ve aynaların sıkça kullanılması gerekir.
5. Stüdyo daireleri dekore ederken tek tema çok önemlidir. Tek alan içinde yer alan bölmeleri farklı dekore etmeniz karmaşık bir görünümü yansıtır ve huzursuz bir alan olabilir.

stüdyo daire

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 64 − = 57