Gömme Dolap Modelleri

0
1758
Gömme Dolap Modelleri

Gömme dolap modelleri, özel olarak tasarlanmakta ve bu dolaplar gerek dekorasyon gerek depolama amacıyla sıkça tercih edilmektedir. Evinizde farklı bir hava farklı bir dekor olsun hem de işlevsel bir şekilde işe yarasın istiyorsanız günümüzde gömme dolap modelleri bu konuda oldukça iyi bir iş çıkarmaktadırlar. Oldukça kullanışlı ve birçok alana rahatça uyum sağlayan gömme dolapların kullanım alanları çok geniş olmakla birlikte yerden de tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Günümüzde çok farklı ve birbirinden ilginç gömme dolap modelleri üretilmeye başlanmıştır. Oldukça yaratıcı fikirler ile eski zamanlara göre çok daha kullanışlı ve eve ayrı bir dekor katan gömme dolaplar, ister küçük ister büyük boyutlarda her duruma uygun olabilecek şekilde üretilebilmektedir. Özellikle Küçük alana sahip odalar için boyutu küçük ve sürgülü kapak sistemi olan çeşitler tercih edilirken, büyük alana sahip odalarda oldukça büyük boyutlarda ve çok fazla kapaklı modeller daha çok tercih edilmektedir.

Gömme Dolap Modelleri

Pek çok farklı tarzda ve özellikle üretilebilen gömme dolaplar günümüzde çok efektif bir şekilde çeşitli ev eşyaları ile koordineli olarak da üretilebilmektedir. Gömme dolap modelleri aynalı, aynasız, sürgülü, kapaklı, duvardan duvara gömme dolap modelleri gibi pek çok farklı çeşide sahiptir. Kullanım alanı oldukça geniş olan gömme dolap modelleri arasında günümüzde en çok tercih edilen ve moda haline gelen dolaplar ve alanları şunlardır;

 • Antre Gömme Dolap
 • Dolap Kitaplık Modelleri
 • Mutfak İçin Gömme Dolap
 • Yatak Odası İçin Dolap Modelleri
 • Gömme Dolap Yatak
 • Merdiven Altı Gömme Dolap
 • Çatı Katı Gömme Dolap

Yatak Odası Gömme Dolap Modelleri

Yatak odaları, birçoğumuz için evde depolama alanına en çok ihtiyaç duyulan yerdir. Günlük kullanımda veya mevsimlik kıyafetlerin ve hatta nevresimlerin bile yerleştirilebileceği yatak odası evin içinde alandan çok büyük bir tasarruf sağlamaktadır. Bunun yanı sıra aynalı bir gömme dolap ile hem alandan tasarruf sağlayıp hem de daha da kullanışlı bir hale getirilebilme şansı vardır. Yatak odası dolap modelleri günümüzde oldukça farklı boyutlarda, tarzlarda ve farklı birçok malzemeden yapılabilmektedir. Artık evlerin özel bir dekoru haline gelen gömme dolapların en çok kullanışlı olduğu ve tercih edildiği yer kesinlikle yatak odalarıdır. Odanızın dekorasyonuna uyum sağlayacak oldukça estetik modellere sahip olabilen yatak odası dolap modelleri, sizleri büyük bir dertten kurtarırken evinize ve yatak odanıza ayrı bir hava katmaktadır.

Gömme Dolap Modelleri

Kullanışlı Gömme Dolap Modelleri

Günümüzde eskiye nazaran dolap modelleri oldukça şık ve tarz eşyalar olarak karşımıza çıkmakta ve evlere dekor olarak da sıkça tercih edilmektedir. Ancak dekor olarak kullanımından çok bir diğer önemli husus ise oldukça kullanışlı olmasıdır. Her alana ayak uydurabilen ve bu sayede oldukça kullanışlı bir hale gelen gömme dolaplar çok ilginç tarzlarda ve modellerde karşımıza çıkabilmektedir. Kullanışlı dolap modelleri içerisinde alışılmışın dışında ve oldukça zekice dolap modelleri üretilmeye ve bu yaşam alanlarında kullanılmaya başlamıştır. Özellikle;

 • Gömme Dolap Yatak
 • Antre Gömme Dolap
 • Gömme Dolap Kitaplık
 • Merdiven Altı Gömme Dolap
 • Çatı Katı Gömme Dolap

Modelleri, alışılmışın dışında yalnızca yatak odasında değil daha birçok mantıklı yerde mantıklı bir şekilde kullanılabileceğinin bir göstergesi olmuştur. Özellikle ortasında bir çalışma masası ve etrafı gömme dolapla örülü kullanışlı gömme dolap modelleri, çalışma odaları için harika bir modeldir diyebiliriz. Hem kitaplık, hem dolap hem de içerisine sakladığı çalışma alanı ile muhteşem bir konfor ve alan tasarrufu sağlayan bu modeller son zamanlarda oldukça tercih edilmeye başlamıştır. Bu ve bunun gibi yukarıda saydığımız modeller oldukça kullanışlı bir işlev sağlamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha − 1 = 1