Evinizde Kelebekler Uçsun İster Misiniz

0
2434

Bayanlar genelde evde vakit geçirdiğinden sık sık dekorasyon değişikliğine gidiyorlar, gidemeyenler ise bunu sürekli istiyor. İşte siz değerli kullanıcılarımız için oldukça keyifli dekorasyon çalışması ile karşınızdayız. Kelebekler ile evinize romantik bir hava taşıyın.
decoration
Dekorasyon çalışmalarında genelde bazı tema ve şekiller sıkça kullanılıyor. Mesela papatya motifleri , uğur böceği, lale, gül ve kelebekler gibi. Doğada güzellikleri ile tanınmış bu varlıkları ev dekore ederken rahatça kullanabiliriz.

butterfly

Bugünkü fotoğraf galerimizde kelebekler ile yapılmış dekorasyon örneklerini ve fikirleri siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz. Bazılarımız ise bu tür temaların adeta tam bir tutkunu oluyorlar. Bazıları lale motiflerini çok seviyor ve evlerinin her köşesinde bu motiflere rastlamanız mümkün olabiliyor. Sizlerde kelebek motifleri ile evinizde güzellikler yaratabilirsiniz. Kelebek desenli duvar kağıtları yatak odanızda kullanabilirsiniz. Veya kelebek modellerini duvarlarınıza asarak güzel bir görünüm yakalayabilirsiniz. Mutfakta masanızın üzerinde duran çiçeklerinizi küçük kelebekler eşliğinde süsleyebilirsiniz.
bed sheet

Ayrıca salonunuz için kelebek desenli perdeler seçerek salonunuza ayrı bir hava katabilirsiniz. Doğada güzellik ve narinliği ile nam salmış kelebekleri neden sizde evlerinizde kullanmıyorsunuz ki? Galerimize bir göz attıktan sonra eminiz ki sizde evinizde bu güzel motiflere fazlasıyla yer vereceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha + 68 = 74