Dekoratif Mumluklar

0
10807
rock candles
Eskiden evlerde kullanılan mumlar ve gaz lambaları temel ihtiyaçlar arasında yer alıyordu. Günümüzde bu değerini kaybeden bu ürünler karşımıza aksesuar olarak çıkıyorlar. Artık romantizmi temsil eden mumlar ve mumluklar eskisi gibi kullanılmıyor. Modern bir konsept oluşturmak için kullanılan mumlar özel gün ve kutlamalarda sıkça karşımıza çıkıyor. Mumluk modellerinde farklı ürünlerin kullanımı ile birlikte çeşit oldukça fazladır. Dekoratif mumluklar evinizi aydınlatmak ile kalmayacak aynı zamanda evinize son derece hoş bir hava katacaktır.
Modern Wooden
Bayanlar evlerinde sıklıkla mumluk gibi aksesuarları tercih ediyor ve farklı modellerini de arayarak ortamlara farklı bir hava katmaya çalışıyorlar.
candel
Tahta ve cam gibi çeşitli mumluk modelleri karşımıza çıkıyor. Fiyatları ise tasarımlara göre değişkenlik göstermekte. Tasarımları ve kalitesine göre fiyatları 20 TL ile 2000 TL arasında değişiklik göstermekte.
Dekoratif mumluklar gibi ürünler arayan bayanlar için aşağıda çok sık tercih edilen en yeni mumluk modellerini derliyoruz.
rock candles
Mumluk modelleri her yıl birbirinden farklı konseptler ile karşımıza çıkıyor ve bayanların ilgi odağı olmayı başarıyor. Ayrıca teknolojinin gelişmesiyle beraber yeni yeni ortaya çıkan birbirinden farklı tasarımlar ile harika mumluk modelleri karşımıza çıkabiliyor. Evinizde güzel havalar yaratmak için sizde şık bir kaç mum ve mumluklara yer vermelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 66 − 56 =