Ayakkabılarınızı Düzenli Tutun

0
2364
shoe storage

Kadınlarda ayakkabı bir tutkudur. Kadınlar öyle bir kaç çift ayakkabı ile yetinmiyor. Spor kombiler için farklı, gece için ayrı ve günlük giyimde ayrı ayakkabılar kullanıyorlar. Çoğu zaman bu ayakkabıları sığdıracak yer bulamazlar. Ancak bir kaç basit yöntem ile bu sorunu çözebilirsiniz.

shoes

Ayakkabılarınızı Mevsime Göre Ayırın

Ayakkabı dolabınızda eğer yeterince yer yoksa, kışın yazlıklar, yazın ise kışlıkları ayrı bir bölümde tutarak, hem yer kazanır, hemde aranan ayakkabınızı rahatça bulabilirsiniz. Böylece yaz ve kış ayakkabılarınızı gözden geçirip bakıma ihtiyacı olup olmadığına bakma fırsatını bulabilirsiniz.
Gardırobunuzu tasarlarken bir veya bir kaç bölümü ayakkabılarınız için ayırabilirsiniz. Özellikle kolay toz tutan bu ayakkabıları dolapta saklamak iyi olacaktır.
Bir çok yapı marketlerde karton veya kumaş kutular satılıyor. Bunlardan yararlanabilirsiniz. Dolabınızın boş bir bölümünü bunun için kullanabilirsiniz.
Farklı boyut ve desenli kutularda oldukça kullanışlı olabiliyor, bunları dolap üzerinde saklayabilirsiniz.
Ayrıca evinizin giriş kısmına büyük bir dolap yerleştirebilirsiniz. Dolap içinin raflardan oluşması ise daha pratik bir kullanım sağlar.
shoe storage
Klasik ayakkabı dolabı yerine sepet çekmeceli bir dolap daha ideal olabilir. Bu türde bir dolap özellikle spor ayakkabılar için iyi olabilir. Eğer sizde farklı tasarımları seviyorsanız, retro tarz çelikten yapılmış, renkli bir dolabı ayakkabılar için kullanarak iyi bir dekorasyon yakalamış olabilirsiniz.
Sizlere ayakkabılarınız pratik olarak saklamanız için bir kaç yoldan bahsettik. Bizleri takip etmeye devam ederek daha çok pratik yollar öğrenebilirsiniz.
small shoe case

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 4 + 3 =