Düğmeler İle Yapabileceğiniz Ev Dekorasyonları

0
1585
bottoms
Düğmeler boyut ve renklerine göre birleşince objeleri daha soft ya da daha sert gösterme gibi özellikleri vardır. Yuvarlak pudra tonlardakiler ile iyi bir dekor yakalamak çok kolay. Çeşitli renklerde evinizde duran düğmeleri çerçevelere yapıştırın bir anda çok şık çerçevelere sahip olun.
Dekorasyon ürünleri satan yerlerde aynaların çerçeveleri her ne kadar yenilense de biraz sönük kalabiliyor. Eğer sizde süse düşkün ve aynalardan uzak kalamıyorsanız düğmeleri ayna çerçevesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca biraz parlak sprey boya ile çok güzel bir dekorasyona imza atabilirsiniz.
buttons
Düz ve metal raptiyeler sıkıcı geliyorsa panonuzu renklendirmek için bir kaç düğmeden yararlanabilirsiniz. Raptiye arkasına büyük bir düğme ve onun üzerine küçük düğmeler ile iyi bir görünüm kazandırabilirsiniz.
button style

Eski Eşyalarınızı Düğmeler ile Yenileyin

Çocuğunuz okurken lazım olan küre, okulu bittikten sonra düğmelerle kaplayabilirsiniz. Bizim evimizde küre yok diyorsanız eğer bir haritayı da kaplayarak çerçeve içine alabilirsiniz.
Saatinizi renkli düğmeler ile kaplayabilirsiniz. Ayrıca bir kanvasa renkli düğmeler dikerek, bir kadran eşliğinde baş ucunuza şık bir saatte yapabilirsiniz.
Yeni modeller geldikçe sürekli değiştirdiğiniz yastık kılıflarını bu sefer düğmelerle renklendirebilirsiniz. Hem kendi el emeğiniz ile yaptığınız yastıklar ile misafirlerinizi kıskandırabilirsiniz.
Evinizin abajurlarını sürekli değiştiremeye bilirsiniz. Bu yüzden bir kaç dokunuş ile farklılık katarak yenilemeniz mümkün olacaktır. Yine mutfakta kullanmadığınız kaseleri düğmelerle renklendirerek salonunuzda kullanabilirsiniz. Ya da çiçekleri koyduğunuz şık bir vazoyu.
mirror

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 16 − 8 =