Ev Dekorasyonu 2019 Trendleri Neler?

0
2202

Ev dekorasyonu, her yıl yeni trendleri de beraberinde getiren özellikte olmasıyla ön planda. Belirli mobilya tasarımlarının liderliği üstlenmesinin yanı sıra aynı zamanda renkler de yıllara göre yenileniyor. İç tasarımın olmazsa olmaz detaylarıyla birlikte şekillenen ev dekorasyonu fikirleriyle en iyi sonuçlar elde edilir.

2019’da Evler için Dekorasyonun Trendleri

1-Doğal Ahşap

2019 ev dekorasyon trendleri içerisinde ahşap detaylar çok dikkat çekici. Doğallıktan ödün vermeyen görünüme sahip olan tasarımlar özellikle mutfaklar başta olmak üzere çok daha farklı alanlarda kullanılabilirler.

2-Mobilyalara Farklı Tonlar

Ev dekorasyonunda renklerin birbirleriyle olan uyumu çok önemli konumda. Mobilyalar bütünlüğün bir parçası olarak tanımlanıyor olmalarıyla, gri ve yeşil tonların trend seçenekler arasında liderliği elinde bulunduruyor olmaları oldukça fark yaratan detaylardan.

3-Esnek Formlu Mobilyalar

Mobilyaların seçiminde standart düz görünüme sahip tercihler yerini esnek forma bırakıyor. Popülerliğini giderek artıran tasarımlar ayrıntıları benzersiz seviyede farkları beraberinde getiren özellikteler.

4-Vintage ve Retro Tarzları

2019’un en çarpıcı ev dekorasyonlarında kullanılacak olan tarzlar standartları aşıyor. Hem vintage hem de retro görünümle beraber kusursuz ayrıntıları içeren evlerin oluşturulabilmesi avantajı mevcut. Tamamen zevke uygun olarak iki tarzdan biri üzerine kurgu yapılabilir.

5-Süs Bitkileri

2019’un en trend dekor seçenekleri arasında süs bitkileri listede yer alıyor. Tropikal görünüme sahip olan bitkiler veya daha çok alışılagelmiş bitkiler, beyaz renkli saksılar içerisinde fark yaratan görünümü sunuyorlar.

7-Halılar

Desen detaylarıyla sade fakat göz alıcı halılar, ev dekorasyonunda 2019’un olmazsa olmaz seçenekleri arasındalar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 63 + = 64