Afrika Esintisi Esiyor Salonlarda

0
1553
african deco

Afrika havasını eve taşımak ister misiniz? Birçoğumuzun hayran kaldığı Afrikan tarzı salonlarınıza çok yakışabilir. Hafif otantik, hafif vahşi bir havaya sahip olan bu dekorasyon sizi Afrika’ya taşıyacak.

Afrika Havası İçin Yapılması Gerekenler!

Afrika’nın o vahşi ve hoş havasını kendi evinize taşımak aslında çok basit. Bilindik desenler, fil dişi gibi dekorları evinizde oldukça fazla kullanmanız aslında yeterli olacaktır. Gerek duvar örtüleri gerekse bir takım tüylü yapıya sahip örtüler ve yastıklar ve bunların yanı sıra deri ağırlıklı dekorasyonlar bu havanın evinizde esmesini kolayca sağlayacaktır.

Etnik havayı evinize getirirken dikkat etmeniz nokta ağırlıklı olarak kahverengi, bej, krem, siyah tonlarının kullanılması olacaktır. Renk uyumu burada çok önemlidir. Bu denli nötr tonların yer aldığı bir dekorasyonun içerisine neon renkler gibi tonları kesinlik ile eklememelisiniz. Bu tavır bütün havayı yok edecek ve son derece uyumsuz bir görünüm oluşturacaktır. Aynı zamanda deri gibi materyalleri de sık sık kullanabilir ve evinizi aha şık bir hale getirebilirsiniz.

african style

Aynı zamanda kuru dallar ile bir dekora yaratıp evinizin köşesine koyabilirsiniz.

african home

Çeşitli yer yastıklarını kullanabilir ve kurumuş kabak gibi malzemeleri de dekor olarak kullanabilirsiniz.

african deco

Evin etrafında çeşitli dekorlar kullanabilir ve evinizin havasına hava katabilirsiniz.

african home deco bed room

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 23 − 18 =