Evinizi Elektrik Dekorasyonu Çarpsın

0
1835
electric home decoration

Yeni trendlerin en büyüğü ve en güzellerinden biri olan elektrik dekorasyonu artık evlere harika bir hava katıyor. Artık biraz farklı bir şeyler denemek isteyenler için çok ideal bir dekorasyon tarzı olabilir bu. Bu tip tasarımlarda gerek ampuller gerekse ilginç elektrik boruları göze çarpıyor. Bu tip tasarımlar sayesinde hali hazırdaki dekorasyonunuzun tarzını değiştirebilirsiniz. Çok fazla bir mobilya eklemesi gerektirmeyen bu aydınlatma ağırlıklı dekorasyon için birkaç önerimiz var tabi ki.

Elektrik Dekorasyonu Nasıl Uyarlanır?

electric home decoration

Bu tip dekorasyon stillerinde ahşabın odunsu görünümü son derece fazla kullanılmaktadır. Aynı zamanda evin içerisinde de loş bir hava yaratılıyor. Daha çok hafif koyu tonlarda kullanılan bu dekorasyon türü aynı zamanda krem rengi veya beyaz koltuklar ile de birleştirilebilmektedir. Şayet evinizdeki mobilyalar çok renkliler ise bu tasarım evinizde uyumsuz kalacaktır. Sadelik bu tarzın göbek adı diyebiliriz yani.

edisson lamp

Edisson Ampullerini sanırım artık hepimiz duyduk. Bu tip ampuller bu tarza çok yakışacak ve ap ayrı bir hava katacaktır. Son derece tarz görünen bu ampullerin fiyatları normal ampullerden biraz daha fazla fakat görüntüleri de son derece hoş. Aynı zamanda bu tarzı damar şeklinde ince ışıklar ile de uygulayabilirsiniz.

edisson lamp home design

Aynı zamanda çeşitli mumlar ile veya duvar şömineleri ile de hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz.

great home deco

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 22 − 19 =