Farklı Mobilyalar ile Evinize Tarz Katın

0
2878
unique furniture

Klasik, her yerde görebileceğiniz mobilyalardan sıkıldınız mı? Sizlerde evinizde farklı bir tarz yaratmak ve görenleri şaşırtmak istiyorsanız, size birkaç ufak fikir verebiliriz. Son derece hoş tarzlara sahip olan bu mobilyalar çok hoşunuza gidecek. Evinizde alışılmadık bir tarz yaratmak ve her göreni eşyalarınızdaki hoş tarz ile şaşırtmak artık çok da zor değil. Bu tarzı uygularken tabi ki evinizdeki diğer eşyalar ile uyumlarına dikkat etmelisiniz. Gerek renk uyumu gerekse tarz uyumu son derece önemli olacaktır. Bu tarz mobilyalarınızı tüm eve uyarlamak çok doğru olmayacaktır. Bunun sebebi ise bu tip parçaların yıldız parçalar olmalarıdır. Dolayısı ile evimizdeki eşyaların birbirleri ile yarışmalarını sağlamamak gerekir. Sizlerde farklı mobilyalar bulup bunları evinizdeki diğer mobilyalar ile beraber kullanabilir ve hoş bir karışım yaratabilirsiniz.

İşte Birbirinden Tarz Ev Eşyaları

Bu hoş koltuk sayesinde sizlerde bir kaplana ev sahipliği yapabilirsiniz. Bu tarz mobilyalar hem evlerinize şıklık katacak hemde ilginç bir görünüm kazandıracaktır.

unique sofa

Son derece kullanışlı olan bu set sayesinde koltuklarınızı sadece gerektiğinde ortaya çıkartın ve gereksiz kalabalıktan kurtulun. Toplu olmayı ve her yerde mobilya görmeyi sevmiyorsanız bu tam size göre.

sofa set

Bu tarz sehpahalar son yıllarda çok trend oldular. Evinize gerçekten ilginç bir görünüm kazandıracak olan bu sehpahalar gerçekte de çok tarz görünüyorlar. Adeta bir sanat eseri gibi değil mi sizce de?

nice coffe table

Hem yatağınız hem de koltuğunuz haline gelebilen bu takım ile evinizde harikalar yaratabilirsiniz. Takımın parçaları ile evinizde kendi mobilyanızı kendiniz yaratabilirsiniz.

creative furnitures

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 49 − = 45