5 Şık Ve Pratik Yol İle Takılarınızı Saklayın

0
4624
jw insert
Bir kadının en olmazsa olmazı takıları’dır, hiç şüphesiz. Hemen hemen her kadın çekmecesinde onlarca küpe, yüzük veya saat gibi çeşitli aksesuar bulundurur. Hal böyle olunca da takıların düzenli bir şekilde saklanması da önem taşıyor aslında. Özellikle küpe ve kolyeler aynı yerde birbirine karışabilir. Takıları türlerine göre ayırarak koyarsak, daha düzenli ve sağlıklı bir aksesuar çekmecesine sahip olabiliriz.
jw insert

Takı Saklama Bölümlü Şifonyer

Takılarınızı saklamak için yeni çıkan takı saklama bölümlü bu şifonyerleri tercih edebilirsiniz. Bazı markaların hali hazırda sundukları bu malzemeleri kendi zevkinize göre de tasarımını yaptırabilirsiniz.

Tuval Panolar

Odanızda bulunan mobilyalar ile uyumlu bir kumaş ile kaplatacağınız bir tuval pano takılarınızı oldukça düzenli tutmak için ayrı bir yöntem. Böylece dekoratif ve şık bir görünümü odanıza katmış olabilirsiniz.

Takı Kutuları

Mücevher ve takılarınızı oldukça şık kutularda saklayabilirsiniz. Genel olarak çekmeceli ve bölmeli olan kutuları tercih etmelisiniz. Veya bunun için başka tasarımlardan yararlanabilirsiniz.
candle jw

Takı Dolapları ile Takılarınızı Saklayın

Eğer odanız küçükse duvardan yararlanabilirsiniz. Mobilyalara uygun renklerde kapaklı bir ünite yaptırıp duvara asabilirsiniz.
Eğer oldukça büyük bir odanız varsa dolaplı bir boy aynası çok şık olacaktır. Dışardan ayna olan bu obje aslında bir takı dolabı olabilmelidir.
Ayrıca takılarınızı duvara asarak onları çerçeve içine alarak sergilyebilirsiniz. Böylece dekoratif bir görüntü yaratmış olabilirsiniz.
jw closet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha + 2 = 9