Yatak Odanızı Olduğundan Daha Geniş Gösterin

0
1751
Geniş, ferah bir ortam herkes için huzur kaynağıdır. Dar ve kalabalık bir ortamda içimiz sıkılabilir. Ancak herkesin geniş alanlara sahip olma gibi bir lüksü yok. Bizde küçük odalarınızı daha ferah yapabilmeniz için küçük ipuçları vereceğiz.
big bedroom

Yatak Odanızı Güneş Işığından Faydalandırın

Güneş ışığı alan odalar olduğundan büyük görünür. Eğer yeterince ışık alan bir odanız yoksa doğala yakın renkler seçmelisiniz.

Duvarlara Uyumlu Perdeler

Tül ve perdeler odanıza başka bir hava katabilir. Bu avantajdan yararlanmak için odanızın duvarları ile uyumlu perdeler kullanmanız odanızı daha geniş gösterecektir.

Açık Renkler

Krem ve beyaz gibi tonlarda olan renkler odaları olduğundan büyük göstermede üzerine yoktur. Gerek mobilyalarda, gerekse duvarlarınızın renginde açık renkler kullanarak odanızda ferah bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Aynaları Kullanın 

Küçük odalarınızda aydınlık bir görünüm yakalamak için bol bol aynalar kullanın. Küçük ve büyük aynalar ile tek bir büyük ayna yapabilirsiniz. Mekana derinlik katan aynalar olduğundan daha geniş ve ferah gösterecektir.

İnce Ayaklı Sandalyeler Tercihiniz Olsun

İnce bacaklı sandalye ve koltuklar ile odanızda ferah bir görünüm elde edebilirsiniz. Böylece hem aydınlık bir görüntü kazanır, hemde yerden tasarruf edebilirsiniz.
bedroom

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 61 + = 64