Teras Dekorasyon Örnekleri

0
7254
teras dekorasyonları

Teras Dekorasyon;

Güneşli günleri gördüğümüzde, hele ki birde teraslı bir evde yaşıyorsanız buraya küçük bir park bile yapabilirsiniz. Teras dekorasyonları için küçük veya büyük bir terasa sahip olmanız büyük bir etkendir, fakat bu dekorasyon yaparken sizi sınırlandırmamalıdır. Teras dekorasyonu yaparken klasik ya da modern bir teras dekore edebilmeniz için sizlere bir kaç fikir vereceğiz.

teras dekorasyonları

Terasınızı dekore ederken çiçekleri bol bol kullanmalısınız, çünkü açık havada yapay süsler yerine doğal güzellik olan renkli çiçekleri kullanmanız çok daha doğru olacaktır. Gölge alanlar oluşturmak için bir çok fazla seçeneğe sahipsiniz. Ahşap bir gölgelik yapabilirsiniz, ahşap güneşi en çok tutan bir maddedir. Yaptığınız gölgeliğin  kenarlarını tül ile kaplayarak güneşin dik vurduğu zamanlarda güneş ışınlarından korunabilirsiniz. Teras dekorasyonu yapacağınız alanda uzun zaman geçirmeyi düşünüyorsanız kullanılacak ürünler kaliteli olmalıdır. Teras dekorasyonlarında ferforje kullanacaksanız sehpa ve ferforje kanepeler kullanarak hem dayanıklı hem de kolaylıkla renk ve çeşitli minderler değiştirerek kullanabileceğiniz bir malzeme seçmiş olursunuz.

teras dekorasyonları

Bunların dışında bir kenara beton ile çiçekler için veya oturmak için kullanılacak saksı ve banklar tasarlanabilir.  Böylece uzun zamanlar kullanılacak dayanıklı ve kalıcı dekoratif ürünleri tasarlamış olabilirsiniz.

teras dekorasyonları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 32 − = 31