Renkli Camlar İle Evinizi Dekore Edin !

0
1467
glass

Estetiklik açısından rahat edebileceğiniz ve kendinizi oldukça mutlu hissedeceğiniz yaşam alanlarına sahip olmanız için ihtiyaç duyduğunuz dekorasyona ulaşmanız konusunda renkli cam kullanımı düşünebilirsiniz.Renkli camlar ile sizlerde evinizi şenlendirebilirsiniz.
Geriye dönüş modası çok hızlı bir şekilde öne çıkan retro ve vintage tasarımların etkileri bu hava ile birleşen modern unsurlarda göz önünde bulundurulduğu zaman dekorasyonda çeşitli renklerde camların karşımıza çıkmaları da kaçınılmaz oluyor.

stained glass
Renkli Cam Vazo: Ev veya ofisin farklı yerlerinde süslemeler yapmak amacı ile kullanacağınız renkli cam vazolar hem modern dekorasyon tarzını hemde eskilere dönük bir dekorasyon tarzını benimseyen kişiler için ideal seçimleri arasında yer almakta.
Vitray Cam: Daha çok klasik tarzı yansıtıyor olsa da unutulmaya yüz tutmuş bu el sanatı sayesinde evinizde renkli bir ışıklandırma yapabilme imkanına sahip olacaksınız.

glass
Renkli Cam Biblo: TV üniteleriniz, sehpalarınız ve gondol setlerinizi süslemek amacı ile kullanabilirsiniz. Yan yana kullanmanız sayesinde şık ve modern bir görünüm yakalayacaksınız. Kolay bir şekilde temizlenmesinin yanı sıra çeşitli figürlerdeki bibloları kullanmanıza olanak sağlıyor.
Renkli Cam Tuğlalar: Özellikle ev dekorasyonlarında en son moda olarak karşımıza çıkan, mutfak ve banyolarda daha ferah bir görünüme kavuşturan renkli cam tuğlalar sayesinde evin her alanında marjinal bir görünüm yakalamanız mümkün olacaktır.

staind table

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha − 2 = 5