Mutfak tasarımında alışılmış dışı bir renk, siyah

0
1968

Uzun yıllardır hüküm süren beyaz mutfakların yerini siyah mutfaklar almaya başladı artık. Şık bir dokunuşla koyu renklerin hakim olduğu mutfaklar hemen hemen her çeşit evde yerini alabilir.

1. Bu mutfakta odak pencerelere verilmiş. Sİyah renk döşemelerde ve süslemelerde ağırlıklı olarak kullanılmış.Açık raflarla kütüphane ruhu da açıkça yanısıtılmış bu mutfakta.
mutfak1

2. Mutfağa doğru baktığınızda gözler tavana uygulanmış olan duvar kağıdına kayıyor. Şık siyah ahşap kaplama dolapları ve siyah mermer tezgah aerodinamik bir görünüm oluşturuyor.
mutfak2

3. Şık ve sofistike bir şekilde arka plana çekilmiş güzel bir mutfak. Büyük tezgah siyah ve beyaz arasında çarpıcı bir orta zemin oluşturmuş.
mutfak3

4. Bu mutfakta odak pencerelere verilmiş, güzel bir orman manzarasına sahip bu mutfak. Ayrıca kullanılan siyah renk açık planda odanın daha az bir mutfak görünümüne sahip olmasını sağlamış.
mutfak4

5. Vintage tarzı bir mutfak. Çaydanlıklar dahil olmak üzere diğer malzemelerde de tercih edilen koyu renkler mutfak tasarımında kullanılan siyah rengi tamamlamış.
mutfak5

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 80 − = 71