Odanızdaki sonbahar renkleri

0
1674

Değişen mevsimlerle birlikte doğal güzelliklerin de renk değiştirmesi üzerinde yaşadığımız yeryüzünün de bizimle birlikte değişip yaşadığını hatırlatıyor bize. Sonbaharla birlikte yeşil yaprakların kahvregengi, kırmızı ve turuncu renklere dönüşmesi gibi bu renkleri özel yaşam alanlarımız olan evlerimizde uygulayabileceğimiz alternatifler sunmak istiyoruz.

Sonbahar esintisinden ilham alınarak, yoğun bir şekilde kahverengi uygulanmış ve turuncu renk serpiştirilmiş sıcak bir oda ortamı. Tabiki odada çokça beyaz rengin ve aksesuarların kullanılması da odada var olan taze ve modern hissi oluşturmakta etkili olmuş.

sonbaharrenkleri1

Bu odada, derin ve yoğun renkler kullanılarak ferah ortamlar oluşturulabileceğinin bir örneğidir. Tüm oda boydan boya kırmızı renkle boyanmış olsa idi daha küçük ve basık bir görünüme sahip olurdu, bu şekilde beyaz renkle kısıtlayarak ferahlatılmış ve fantastik bir uyum sağlanmış.

sonbaharrenkleri2

Bu sefer keskin turuncu rengi kullanılmış. Yatak odasında tavanlar ve yer döşemesi olarak haşap kaplama tercih edilmiş, bu da odaya sıcaklık ve rahatlık ifadesi katmış.

sonbaharrenkleri3

Bu endüstriyel görünümlü odada zengin renkli bir kilim kullanılarak vintage hava katılmış. Duvarların taş tuğlalarla örülü olması soğuk ve itici olması gerekirken kullanılan sonbahar renkleriyle sıcak bir ortam oluşturulmuş.

sonbaharrenkleri5

Kahverengi ve turuncu rengin tercih edildiği bir başka çekici yatak odası. Odada kullanılan keskin renkler, çok da masraf oluşturmayacak dekoratif eşyalarla sadeleştirilebilir ve sıcak oda ortamı oluşturulabilir.

sonbaharrenkleri6

Modern tasarımlar için, balkabağı rengi ve gri vazgeçilmez tercihlerdir. Bu mutfakta da bu muhteşem ikiliyle sıcak bir yaşan alanı ortaya çıkarılmış.

sonbaharrenkleri7

Turuncu rengin kullanıldığı bir başka örnek, eğlenceli bir ortam oluşturulmuş.

sonbaharrenkleri8

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 36 − 30 =