Kanca Askılar ile Eviniz Daha Dekoratif Olsun!

0
2279
Kanca Askılar

Kanca Askılar;

Küçük olan antrelerde yer kazanmak için yada dekoratif amaçlı olarak kullanılacak askı kancalar son zamanlarda bir çok evde en pratik çözümlerden biri olarak karşımıza çıkmakta. Eskisi gibi duvar kancası sadece havlu asmak için değil, geniş antrelerde portmanto olarak dahi kullanılabiliyor. Dar mekanları büyük boy mobilyalar ile doldurmak yerine duvar raflarından yada kanca askılardan yararlanmak göz önünde bulundurmanız gereken bir alternatif. Hem bu şekilde mekanı daha da daraltmamış olursunuz.

Kanca Askılar

Eğer duvarda kanca askılar hoşunuza gittiyse bu uygulamayı çok daha renklendirebileceğinizi belirtmek istiyoruz. Yan yana aynı model asılmış askılar yerine her biri farklı modellerde askıları simetrik duvara çakabilirsiniz. Hiç bir şey asılmasa dahi kendi halinde ilgi çekebilecek değişik figürde askılar hem kullanışlı, hemde dekoratif olabilir. Genelde kancaların antrelerde kullanıldığı gibi örneklerden yola çıktık. Ancak mutfak, banyolar veya yatak odalarında da kullanabilirsiniz.

Kanca Askılar

Kanca askı veya benzeri bir düzenlemeler yaparken ne amaçlı kullanılacağına ve yerin ne kadar müsait olduğuna bağlı olarak farklı kullanım şekilleri düşünülebilir. Farklı şekillerde dekoratif kulpları askı olarak kullanılacak çanta yada fularla için açabilirsiniz. Elbette mont asmak da mümkündür, ancak bu yaratıcı fikrin ve güzel kulpların görünmemesine yazık olur.

Kanca Askılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 44 + = 53