Farklı Komodin Fikirleri

0
2494
İlginç Komodin Fikirleri

Farklı Komodin;

Yatak seçiminin ardından sıra yatak odasının mobilya seçimine geldiğinde odanızın yataklı olarak ölçülerini tam olarak almış olduğunuzdan emin olmalısınız. Çoğu zaman her şey yolunda gider, ancak odanıza komodin sığdırmakta zorlanırsanız farklı ve ilginç fikirlere ihtiyacınız olabilir. Komodin odanızın epey değiştirebilecek, küçük ama oldukça etkili mobilyadır. Üstelik oldukça kullanışlıdır.

İlginç Komodin Fikirleri

Bir sandalye veya portatif merdiven komodin olarak işinizi görebilir. Burada bulunan sandalye örneği odanın genel havasına uygun eski bir sandalye ancak daha şık sandalye ile farklı bir tarz düzenlemelerde olabilir. Özellikle de dar yatak odaları için portatif merdivenler komodin niyetine kullanmak pratik bir çözüm olabilir.

İlginç Komodin Fikirleri

Yerden kazandıran bir diğer uygulama ise raflar, komodin yerine şık duvar raflarından yararlanabilirsiniz. Eğer dar bir raf çıkmak zorunda kalırsanız okuma lambanızı duvara monte edilen bir model olarak seçebilirsiniz.

İlginç Komodin Fikirleri

Üzerine bir kaç parça eşya yerleştirilebilen ve yere sağlam basan hemen hemen her ev eşyasından komodin olarak yararlanılabilir. Ayaklı tepsiler, eski bavullarınız, hatta davullar! daha çok genç odalarına uygun olsa da oldukça havalı durabilir.

İlginç Komodin Fikirleri

Ahşap bir tabure veya vintage bir konsol komodin olarak şık durabilecek bir diğer mobilyalar arasındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 8 + 2 =