Giyinme Odaları İle Evinizde Rahat Edin

0
2911
giyinme odası

Giyinme Odaları;
Kadınların asla vazgeçemediği tutkularından biride hiç şüphesiz alışveriş. Alışveriş yapmak aslında iyi güzel oluyor da, asıl önemli olan o alınanların düzenli ve derli toplu tutulabilmesidir. Her geçen gün yeni bir ürün ile eve gelindiğinde bunları nereye sığdırabilirim derdi de arkasından geliyor.
giyinme odası

İşte sizde bunun için evinizde fazladan odanız var ise, birini giyinme odası yapabilirsiniz. Bu noktada sizlere ilham verebilecek giyinme odası dekorasyonlarını topladık.
Eğer geniş bir giyinme odasına sahip iseniz gömme dolapların yanı sıra orta kısımda büyük bir şifonyere yer verebilirsiniz.
Mutfaklarda bulunan ada üniteyi andıran bu dekorasyon modeli odanıza şıklık katarken, aynı zamanda kullanım kolaylığı da sağlar.

giyinme odası

Giyinme odanızda ayakkabılarınızı duvara sabitleyerek hem yerden kazanabilir, hemde değişik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Fakat bu şekilde tozlanma ihtimalini göz önünde bulundurmanız gerekiyor.
Giyinme odalarınızda ferahlık isterseniz eğer açık raf sistemlerini tercih edebilirsiniz.

giyinme odası

Bu şekilde kıyafetlerinizi her an göz önünde ve elinizin altında tutabilirsiniz.
Fakat kıyafetlerin tozlanma ihtimaline karşın bir önlem almanız iyi olacaktır.

giyinme odası
Eğer sizde yüzlerce ayakkabısı olan bir tutkunsanız onları sıra sıra dizecek bir rafa ihtiyacınız olacak. Duvarın bir bölümünde bulunan dolabınızı içini tamamen raf yaparak ayakkabılarınız için geniş bir alan oluşturabilirsiniz.
Ayrıca giyinme odanıza birde boy aynası almayı unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha + 7 = 16