Farklı Kitaplık Modelleri İle Evleriniz Daha Şık!

0
3674
kitaplık

Farklı kitaplık modelleri hakkında;

Kitap tutkunu olanların evlerindeki en büyük ihtiyaçlarından biri pek çok kitabı aynı yerde toplayabilecekleri kullanışlı olduğu kadar şık bir kitaplıklardır.
Eğer sizde dekorasyonda farklılığı seviyorsanız kitapları sıradan raflarda sergilemeyi bir kenara bırakarak, farklı tasarımlara bir şans vermelisiniz.

kitaplık

Her bir rafı harften oluşan ilginç tasarımlı bir kitaplık oturma odanıza bambaşka bir hava katacağı kesin. Kitaplığını oku sloganı ile dikkatleri çeken böyle bir tasarım kitap okumaya ara verdiğiniz zaman da çok iyi bir hatırlatıcı olabilir.

 

Spiral şeklinde olan ilginç bir tasarım harikası kitaplık, hem kitaplık hemde bir koltuk işlevi görüyor. Oldukça modern bir çizgiye sahip olan bu tasarım çevresinde ki bölmeli raflarda kitaplarınızı saklarken ortada bulunan alana kurularak kitabınızı keyifle okuyabilirsiniz.

kitaplık

Veya bir ağacı andıran tasarım ile doğa sevginizi odanıza taşıyabilirsiniz. Ağaç şeklinde olan ahşap tasarım minimal ve yalın çizgisi ile modern evleriniz için adeta bir biçilmiş kaftan!

kitaplık

Boruların bir raf olarak değerlendirildiği bu bambaşka farklı kitaplık modelleri ev dekorasyonunda özgünlük ve şıklıktan olanların tercihi olabilir.

Üst üste kahve fincanları ile dizilen renkli bir kitaplığa ne dersiniz? Bu sevimli tasarım ile odanıza enerji dolu bir hava katabilirsiniz. Kahve tutkunu kitap severlerin bu tasarıma hayran kalacağından eminiz. Ayrıca labirenti andıran kitaplık geometrik tasarımı ile modern salonlar için uygun bir seçim olabilir.

kitaplık

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha + 8 = 18