Evlerin Duvarlarını Güzelleştirmek için 5 Öneri

0
2497

Evlerin duvarları ilk andan itibaren göze çarpan noktalardır. Her noktada güzel bir görünümü elde edebilmek için dekorasyon fikirlerini değerlendirebilirsiniz. Duvarlarınıza şıklık katacağınız fikirler sayesinde birkaç küçük dokunuş sayesinde çok daha güzel görünüme sahip duvarlarınız dikkat çekici hale gelebilir. Zarif, ortama uyumlu ve aynı zamanda fark yaratan duvarları canlandıran tasarımlar oldukça fark yaratıcıdır.

Evlerinizin Duvarlarına Fark Yaratacak Dekorasyon Önerileri

Raflar

Duvarlarınızın sıkıcı ve düz olduğunda şikâyetçiyseniz raflarla dekorasyonlarına pozitif katkı sağlayabilirsiniz. Raflara yerleştireceğiniz aksesuarlar da bu görünüme detay kazandıracaktır.

Çerçeveler

Çerçeveler, genellikle akla gelmeyen dekor fikirleri arasında yer alırlar. Duvarlarınız boşsa; ahşap veya metal dış detaylara sahip çerçevelerle zenginleştirebilirsiniz.

Aynalar

Aynalar, sade oldukları kadar fark yaratan duvar görünümünü beraberinde getirirler. Çarpıcı bir görünümü sağlıyor olmaları sayesinde son derece fark yaratan özellikleri, her duvarda kullanılabilir özelliklerini tanımlar.

Sticker

Eğlenceli duvarlar oluşturmak istiyorsanız stickerlar ilk tercihiniz olmalıdır. Duvarlarınızın tamamını isterseniz doldurabilir, isterseniz de belirli kurguya sahip tasarımları kolaylıkla işleyebilirsiniz. Sticker modelleri içerisinde tamamen isteklerinize uygun modelleri bulabilme avantajınız mevcuttur.

Aksesuarlar

Duvar dekorasyonunuza kalıcı etki yaratarak cesur dokunuşlarda bulunmak istiyorsanız aksesuarlar beklentilerinizi karşılayacaktır. Duvar dekorasyon fikirleri içerisinde yer alan aksesuarlar, her alan için kullanılabilir durumdadırlar. Özellikle salonlar için tercih edilecek olan şık tasarımları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yapacağınız dekorasyon seçimlerinin tamamında renk uyumuna özen göstererek modern veya klasik duvarlara hareket kazandırabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 46 − = 44