Balkonlarınız için Fonksiyonel Tasarım Fikirleri

0
2528

Balkonlar için fonksiyonel tasarım ürünleriyle birlikte ayırt edici derecede detayların oluşturulması söz konusudur. Özel olarak tasarlanmış ürünlerin tamamının kullanılmasıyla başarılı sonuçların elde edilebilmesi olasıdır. Tüm ihtiyaçları karşılayan seviyedeki ürünlerle beraber kullanışlı balkonlar oluşturulur. Küçük, orta veya büyük alanlarda tercih edilebilir özelliktedirler.

Fonksiyonel Tasarım Ürünleriyle Balkonları Zenginleştirmek

Bitişik Açılır-Kapanır Masa

Balkonun yan kısmıyla eşleştirilebilir durumdaki bitişik masa, fonksiyonel tasarımlardan ilkidir. Zengin görünüme sahip alanların oluşturma anlamında benzersiz bir seçenektir. Balkonlarda masa yerine rahatlıkla kullanılır.

Sabitlenebilir Izgara

Açık alanlarda balkona sahip olanlar için ızgara keyfi, sabitlenebilir ızgaralarla tamamlanabilir. Dış kısımdan iç kısma doğru uzanan mandalları güvenli şekilde yiyecek pişirmeyi sağlar. Pratik kullanımları bulunur.

Bardak Tutacakları

Zamanının çoğunu balkonda geçirenler için alandan tasarruf etmek adına bardak tutacakları her zaman kullanılabilir. İçeceklerin sürekli tek noktadan alınabilmesine olanak sağlayan tutucular balkonlara fonksiyonellik katar.

Minik Raflar

Üzerine gazete, tepsi, kitap veya çok daha farklı ürünlerin koyulabilmesi olanağı minik raflarla mümkündür. Balkonun herhangi bir kısmına sabit olarak yerleştirilebilir. Boyutlarının son derece küçük olması en önemli avantajlarıdır.

Fonksiyonel Çiçek Saksıları

Balkon demirlerine tutunacak şekilde tasarlanan çiçek saksıları, güçlü kavramaları ve ekstra alanlar sunmalarıyla ön plana çıkarlar. Fonksiyonel özellikleriyle hem saksı hem de çalışma masası olabilirler. Aynı zamanda içecek servislerinin yapılacağı alanlar haline de gelebilirler.

Balkonlara özgün fonksiyonel tasarımların tamamı son derece minimal özellikleriyle bilinir. Kullanış açısından da beklenen özellikleri mevcuttur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 81 − 77 =