Evinizin dış cephesi için gri tonları tercih edebilirsiniz

0
9126

Ne çok sıcak ne de çok soğuk bir renk, gri.Her ikisinin de arasında.

Sıcak gri bir renk hemen hemen her ev stili için doğru bir tercih olabilir.Ayrıca evini satmak isteyenler için de en doğru seçim olacaktır, çünkü bu renk daha geniş bir kitleye hitap eder.

Resimlerde bazı gri boyanmış ev örnekleri göstermek istiyoruz.

griev1

Gri tonlar ile sakinleştirilmiş, gümüş mavisi griler ile derinleştirilmiş,ve kahve renklerle de sıcaklık katılmış modern bir ev. Gri ayrıca diğer doğa renkleriyle çok uyum sağladığı için evin dış cephesinde tercih edilebilir.

griev2

Eğer evinizde çok fazla el işçiliği ve motifler varsa, sade renkleri seçmek en doğrusu olacaktır, bu motiflerin gün ön planda kalması evi daha gösterişini artıracaktır.

griev3

Basit renkler kullanılmış bir başka ev, güzel bir şekilde detaylandırılmış bu evde kullanılan tonlar malzemelerin kalitesini ve şekillerini dışa vurmuş. Ayrıca yüksek kontaslı renklere gidilmeden de güzel görüntü elde etmenin iyi bir örneği. Sıcak gri tonlar, kahverengi ve kırmızının kullanımı basitce elit bir görünüm sağlamış.

griev4

Çok şık çizgilere sahip bu modern evde, hemen hemen her renk kullanılabilirdi. Gri ve kahverengi tonlarla civarındaki doğa renkleriyle de bir uyum sağlanmış ve özellikle de kapıda seçilen renk çok şık bir görüntü katmış eve.

griev5

Evinizi hangi renge boyayacağınıza dair kararsız kaldığınızda, etraftaki doğal renklere bakarak ilham alabilirsiniz. Yeryüzünün renkleri her zaman evler için en popüler renk tercihleridir. Evn olduğu yere ait bir yapı şekline getirebiliyor seçtiğimiz renkler. Gri ve kahverengi tonlar kullanıldığında kirlilik ve tozu diğer renkler kadar göstermez.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 9 + 1 =