Evinizi Işıl Işıl Yapmanın 6 Yolu

0
1495

1. Koyu renkli blok renklerini beyaz bir tonun yumuşak tonuyla atarak duvarlarınıza daha açık renkler getirin. Beyaz tonları, bir mekanı, odaya giren doğal ışığı yansıtan yerine absorbe etmekten daha parlak hissettirir.

2. Mutfaklarınızın ve banyonuzun parlak yüzeyleri olan ünitelerde parlak olun, yine bu ışık filtrelemeyi odaya yansıtacak ve alanı daha parlak ve daha büyük gösterecektir. Öteki odalarda ise yansıtıcı bir yüzeye sahip mobilya ve aksesuarların eklenmesi, ışığın dağılmasına yardımcı olabilir. Metalik, cam ve aynalı aksesuarlar , ışığı en iyi hale getirmek için büyük bir fırsat.

3. Halı seçimi yaparken hafif, nötr renklere sadık kalın.

4.Bütçeniz varsa, evinizdeki doğal ışığı artırmanın en iyi yolu büyük, yeni pencereler ve kapılar yüklemektir. Çift katlı kapılar, evinizin tüm duvarını nefes kesen görüş ve nihai ışık seviyeleri için cam haline getirebildikleri için özellikle iyi bir seçimdir.

5. Parlaklığı, evinize gelen herhangi bir doğal ışığı almak yerine arttıracak yapay ışıkla artırın. Pencerelerden gelen ışığın garip köşelere, koridorlara veya koridorlara uzandığı alanlara özellikle dikkat edin.

6. Özellikle pencerelerden ve kapılardan gelen ışıkları engelleyen karanlık mobilyaları ve aksesuarları, açık renk tonları ile değiştirin. Ağır, koyu renkli pencere tedavileri ışığın evinize girmesini engelleyebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha + 47 = 49