Evinizdeki Maskülen Hava ile Harikalar Yaratın

0
1924
menly deco

Maskülen hava artık son derece popüler bir hale geldi. Gerek kıyafetlerde gerek ev dekorasyonlarında artık bu tarzı sık sık görmekteyiz. Bu tip dekorasyonlar için çok renkli ve capcanlı dekorlardan hoşlanmıyor olmanız gerek çünkü bu tarz  biraz daha karanlık bir yapıya sahip.

home deco

Maskülen Hava İçin Önerilerimiz

menly deco

Bu tarz yaratılırken deri kullanılması çok önemli. Bunu lütfen atlamayın. Siyah deri tabi ki tercihimizdir. Deri koltuklar, beyaz dekorlar ve belki biraz renk katmak adına kavun içi tonları evinize çok yakışabilir. Bu tarzda bir diğer dikkat edilmesi gereken konu da şıklık yaratmak olacaktır. Evde ki erkeksi şıklığı yaratmanın en güzel yolu da zarif ve değişik dekorlar kullanmak olacaktır. Bu dekorlar metal ağırlıklı olur ise ev daha hoş bir görünüm kazanabilir. Dekorasyonu yaparken bir erkeğin tercih edebileceği her türlü dekoru kullanabilirsiniz. Çok fazla gösteriş seven kişiler için bu dekorasyon tarzı uygun olmayacaktır. Bu tarzın asıl mantığı sade,şık ve erkeksi olmasıdır.

menly design

Aynı zamanda bu tarzı eve uyarlarken ahşap detayları da kullanabilirsiniz. Bunun haricinde bordo tonları, kırmızılar ve yukarıda da bahsettiğimiz gibi kavuniçi tonları bu tarza çok yakışacaktır.

menly home deco

Bu stilin evinize yakışmaması mümkün değil. Ama tabi ki doğru şekilde uygularsanız. Unutmayın renklere elveda demeli ve biraz daha karanlık düşünmelisiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha − 2 = 1