Desenli Boya Uygulaması İle Duvarlar Artık Daha Güzel

0
10202
Desenli Boya Uygulaması

Desenli Boya Uygulaması;

Duvarların renk öneminden ve odanın atmosferi ne kadar çok etkilendiğinden fazlasıyla söz ettik. Duvar boyaları ve duvar kağıtlarının yanı sıra duvar görünümü için tercih edilebilecek uygulamalardan bir tanesi de desenli boya uygulaması oluyor. Desenli boyalar duvarda farklı desenler elde edilmesine el verişli, özel bir boyadır. Desenleri oluşturmak için farklı aparatlardan yardım alınmaktadır. Desenli duvar uygulaması göze hoş görünen estetik bir sonuç almak için bu uygulamayı bilen bir kişi tarafınca yapılması iyi olacaktır. Bir çok firma desenli boya satışının yanında uygulama hizmeti de vermektedir. Eğer siz deneyip yapamazsanız en iyi yanı hemen üzerine bir başka boya sürebiliyor olmanızdır.

Desenli Boya Uygulaması

Duvar kağıtlarına göre çok daha hesaplı olan ve aynı duvar kağıdı gibi evlere özel bir süsleme katan bu boyalara efekt boyası, da denilmektedir. Temiz ve düz bir yüzey tercih etmelisiniz. Mat bir boya ile boyadıktan sonra rulo, fırça, desen kaşesi, baskı kalıpları gibi aparatlar ile desenleri oluşturuyorsunuz. Desen uygulamaları için üretilen bu özel aparatlar boya malzemeleri satışı yapan firmalardan temin edebilirsiniz.

Desenli Boya Uygulaması

Bazı boya çeşitlerinde desen oluşturmak için yüzeyin macun astarından sonra tamamen desen boyası ile boyanması söz konusu olabiliyor. Desenli boya uygularken önce efekt boyasını duvara sürmeniz, bu boya kurumadan seçtiğiniz desen aparatı ile boyaya şekil vermeniz gerekmektedir. Yani deseniniz ne olursa olsun uygulama yapacağınız duvar pürüzsüz olduğu zaman çok daha iyi sonuçlar alabileceksiniz.

Desenli Boya Uygulaması

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 9 + 1 =